Stránka 1 z 1

Jak využít 85% výkonu svého PC?

Napsal: ned 26. bře 2017 11:35:37
od Beňisss
Mám dotaz, existuje ještě nějaký způsob jak si vydělat nějaké ty prašule díky provozu svého PC (myslím tím výpočty,crypto mining - ten teď už asi ne...apod). Před několika lety šlo ještě s vidinou zisku těžit cryptoměny , nebo se přihlásit do projektu alá "Digital generation" (pokud jsem si spravne vzpomnel na název...). Existuje ještě něco na teto bázi? Počítač mi jede 24/7 - přibližně jen na 15% svého potenciálního výkonu, přijde mi škoda zbytek nevyužít....

Předem díky za vaše nápady a názory:-) Beny 

Re: Jak využít 85% výkonu svého PC?

Napsal: ned 26. bře 2017 11:56:44
od Norny
Zdarec :) určitě jo :p, myslím že teď běžel Kairos s podobným principem jako DG, pokud se to ponzi teda ještě nezritilo :D.. jinak toto jsou spíše programy co dřív nebo později odejdou do SCAMu.. program kde fakt pronajimas výkon je spíš jen do kopání kryptomen a tak :D

Re: Jak využít 85% výkonu svého PC?

Napsal: ned 26. bře 2017 12:43:06
od Beňisss
Těžba není problém, ale vzdyt spíš prodělám než vydělám? nebo jsem mimo? :D

Re: Jak využít 85% výkonu svého PC?

Napsal: ned 26. bře 2017 17:17:26
od leakpeak
No tak můžeš vsadit i na nějakou zatím příliš neexistující kryptoměnu a spekulovat s tím, že postupně bude posilovat. :D Jinak bitcoin se těžit určitě na PC nevyplatí, ale jsou různé srovnávače, které určují, kterou kryptoměnu je nejvýnosnější těžit: http://www.coinwarz.com/cryptocurrency  :) Jinak si na tom můžeš spustit různé ty cashbary, ebesuchery, websurfy a podobně, sbírat kredity a ty pak prodávat. Sice to nejsou nějaké extra peníze, ale na nějakou stovku si tak taky jde přijít. :)

Re: Jak využít 85% výkonu svého PC?

Napsal: ned 26. bře 2017 17:32:51
od Beňisss
leakpeak píše:No tak můžeš vsadit i na nějakou zatím příliš neexistující kryptoměnu a spekulovat s tím, že postupně bude posilovat.
Nějaký návrh ? Nejlepší by teda bylo začít s těžbou nově vytvořené měny,ne? Těžení mě vzdy lákalo,jen jsem myslel že se v dnešní době na něm už vydělat prakticky nedá... 

Doplněno po 3 minutách 26 vteřinách:
Jsem zelenáč,tak na mě nesmíte moc zhurta:-)))