PaySafeCard 13Kč/0,48eur
Napsal: čtv 09. bře 2017 12:22:04
Ahojte..je mi to divný takhle žebrat, ale nemáte někdo prosím zbytek PaySafeCard s 13kč/0.48eur ? Chtěl jsem si koupit hru ale přepočítal jsem se.
Pokud by jste byly takhle hodni tak mi to zasílejte na email: //Edit Administrátor: pravidlo 2h
Děkuji všem kdo pošle
Pokud by jste byly takhle hodni tak mi to zasílejte na email: //Edit Administrátor: pravidlo 2h
Děkuji všem kdo pošle
