Stránka 1 z 1

Národná bločková lotéria

Napsal: úte 21. úno 2017 19:19:13
od BloodyMary
Čo si o tom myslíte ? Podarilo sa vám niečo vyhrať ? Ja celkom divím že to ešte funguje 

Re: Národná bločková lotéria

Napsal: úte 21. úno 2017 21:42:34
od Phillipe
U nás to ještě nefunguje, prý to chtějí spustit cca v půlce nebo koncem roku 2017 a provozovat to tu bude Sazka. Jsem celkem zvědavý jak moc reálné v tom bude něco vyhrát.

Re: Národná bločková lotéria

Napsal: úte 21. úno 2017 22:34:57
od w333
Aspoň u nás na SR ta loteria stojí za nic, ceny su velmi malé.