Stránka 1 z 1

Hľadím pasívny príjem

Napsal: pát 05. srp 2016 21:16:45
od MDGamesSK
Dobrý deň , momentálne mám volnú kopu peňazí na investovanie :D ale neviem kde , mohli by ste mi poradiť kde by som mohol za investovať a dostať aspoň 1$ - 10$ ( aj viac ak je možné) denne ? (ale žiadne HYIP..) najlepšie ak by bol risk čo najnižší až žiadny.

Re: Hľadím pasívny príjem

Napsal: sob 06. srp 2016 2:40:10
od MirandaIM
Noo na to aby se dalo odpovedet je potreba vedet treb a kolik k tomu investovani mas, jake maximalni riziko jsi ochotny podstoupit a jak velke vynosy z toho chces. Precijen pokud si predstavujes vynos 10% denne tak jsou vsechny ty atributy podstatne jine nez kdyz je tva predstava 30% za rok :)

Re: Hľadím pasívny príjem

Napsal: sob 06. srp 2016 2:44:43
od sanders
tak jak píše nademnou. já jsem spokojený s akciemi, v podstatě se tím posledních 6 let fulltime živím, za rok dělám stabilní výnos kolem 20% po započtení dividend a kurzové zmeny akcií, coz mi nese mesicne kolem 20-30 tis cisteho prijmu, jak kdy. Kapital se kterým manipuluju je necele 2 miliony. ale jde i s mensim, kdyz se to bere jen jako privydelek a ne jako hlavni cinnost takze za me bych jednoznacne doporucil toto.

Re: Hľadím pasívny príjem

Napsal: sob 06. srp 2016 9:59:52
od sebastianGames
Jednoznačne My24hourincome - je to nový revshare program, ktorý sa oficiálne spustí za 8 dní.
Najskúsenejší online marketeri hovoria, že tento program vydrží minimálne rok, a teda reinvestovať bude bezpečné aj 6 mesiacov.
Denný zárobok okolo 3%
Podrobnosti tu:
http://www.payout.cz/ostatni-f27/my24hourincome-revshare-komise-bez-referralov-t4460.html
Inak, ak by si sa zaregistroval cez môj link nemám problém ti zo všetkým poradiť - kedy reinvestovať, kedy a koľko vyberať atď. keďže už s tým mám nejaké skúsenosti :)
Toto je momentálne určite najbezpečnejší revenue share a aj sa sám sa chystám investovať