Stránka 1 z 1

Listocek za stieracom policie

Napsal: stř 10. úno 2016 1:11:01
od w333
za stieračom som našiel lístoček s výzvou od mestskej polície. Dôvodom je porušenie DZ V12C, zákaz zastavenia. Parkoval som tento pondelok ráno, kedy bola napadlo čerstvá vrstva snehu. Na tomto mieste nebolo nikdy nič vyznačené. Neviete čo mám robiť moc sa mi to platiť nechce kvôli takej blbosti.

Re: Listocek za stieracom policie

Napsal: stř 10. úno 2016 12:59:23
od markys
Pokud je to jen lísteček s nadpisem podezření ze spáchání přestupku, tak zmačkat a vyhodit, řešit se to začíná teprve až když přijde doporučená obsílka. Potom pokud vůbec něco přijde, což si u tohodle nemyslím... bych asi argumentoval tím, že byl sníh, žádný žlutý čáry ani zákazy na zemi nebyly vidět, prostě obrata tímto směrem.