Stránka 1 z 1

Neřád v mobilu:D

Napsal: úte 15. pro 2015 22:41:29
od Alastaircz
zdravím , mám nějakýho neřáda v mobilu pokaždé když je mobil napojen na internet se stáhnou sami od sebe applikace o kterých já nevím ani co jsou :D , další věc pokaždé když vypnu a zapnu mobil jsou tam 2 applikace navíc a to DU battery a hola launcher pak jsou tam tři divné věci se znakem androidu a to settings helper , time service a monkey test, všechny tyto 3 věci viry vyhledaj jako nechtěný program nebo trojský kůň , ale jediné co mi doporučí je odinstalovat je a pal je stějnak musím deaktivovat páč tam jsou furt , nevíte co stím? OS : android

Re: Neřád v mobilu:D

Napsal: úte 15. pro 2015 22:45:04
od neexus
tak si přeinstaluj telefon, ne ?

Re: Neřád v mobilu:D

Napsal: úte 15. pro 2015 23:12:05
od Alastaircz
no když jiná možnos nebude tak to udělám lae zatím se mi do toho moc nechce:D