Stránka 1 z 1

Hledám směnárnu

Napsal: ned 29. lis 2015 19:49:34
od Alastaircz
Zdravím hledám směnárnu které provádí DOGE/BTC , DGC/EUR která nepotřebuje nějaké doplnovací ověření účtu a pokud možno kterou vy používáté..

Re: Hledám směnárnu

Napsal: čtv 10. pro 2015 13:52:10
od Forex3000
na min pouzivany meny chodim na cryptsy
DOGE/BTC, DOGE/LTC,
DGC/USD, k euru by se muselo jeste menit jednou ale na obchodovani za usd nebo eur je nutny overeni uctu, jinak na cryptomeny neni treba ani na vklad ani na vyber.

jestli chces zkusit regni se jak chces, reflink nebo ne, je mi to jedno stejne sou za to jen cryptsy points ktery nemaj prakticky zadnou hodnotu :D
https://www.cryptsy.com/users/register?refid=24759

Re: Hledám směnárnu

Napsal: čtv 10. pro 2015 14:39:32
od Alastaircz
díky ale našel jsem už shapeshift.io která sice neprovádí exchange pomocí usd nebo eur ale přes všechny ostatní kryptoměny ano a už jí mám odzkoušenou takže spokojenost:D

Re: Hledám směnárnu

Napsal: čtv 10. pro 2015 16:36:19
od Forex3000
tak tu ani neznam :mrgreen: