Jak je obtížně hacknout heslo do Win 7?
Napsal: ned 10. kvě 2015 11:34:54
Ahoj,
měli jsme ve firmě ajťáka na spravení počítače. Potřebovali jsme se dostat do počítače asistentky, ale nevěděli jsme heslo. Nějaký způsobem se ajťákovi podařilo přihlásit, aniž by heslo věděl. Celkem mě to překvapilo
. Měl jsem za to, že Win 7 už budou nějak zabezpečeny pro tohle. Nebo jaký na to máte názor? Je tak snadné „hacknout“ počítač s tímto OS?
měli jsme ve firmě ajťáka na spravení počítače. Potřebovali jsme se dostat do počítače asistentky, ale nevěděli jsme heslo. Nějaký způsobem se ajťákovi podařilo přihlásit, aniž by heslo věděl. Celkem mě to překvapilo