Stránka 1 z 1

Volba prezidenta ČR

Napsal: úte 15. led 2013 20:24:34
od wolverine
Jak jste na tom vy? Koho budete volit za prezidenta ČR?
Já jsem pro Karla. Není to sice dokonalý kandidát, ale pro mě každý lepší než Zeman ;)

Re: Volba prezidenta ČR

Napsal: pát 18. led 2013 11:52:40
od rapta
Taky Karel a podle toho hlasování to vypadá, že to tak vidí většina...

Re: Volba prezidenta ČR

Napsal: sob 26. led 2013 14:11:02
od stevens129
Taky Karel, dnes uvidíme no ale tak ve všech hlasováních vždy vyhrál ten ko*ot Zeman o pár procent

Re: Volba prezidenta ČR

Napsal: sob 26. led 2013 15:52:19
od Forex3000
Tak nakonec 45:55% pro Zemana

Re: Volba prezidenta ČR

Napsal: sob 26. led 2013 20:28:34
od TnT
No jo Zemánek, ochlasta jeden, Becherovka nás teď bude reprezentovat VÝBORNĚ! Lépe to dopadnout nemohlo...

Re: Volba prezidenta ČR

Napsal: ned 27. led 2013 11:00:37
od Forex3000
ted uz je to prej slivovice na privatizaci becherovky se prej podilel karel tak uz mu asi nechutna :)

Re: Volba prezidenta ČR

Napsal: ned 27. led 2013 11:43:18
od TnT
Aha :D

Re: Volba prezidenta ČR

Napsal: stř 22. kvě 2013 22:31:29
od cda28
Zeman není ideální kandidát ale raději jeho než pospávajícího uslintaného sudeťáka. Je zvláštní že ty kterých se to netýká volí feudála zatím co sudety raději důchodce z vysočiny.