Uživatel Bewas nebo take Sooop
Napsal: stř 31. pro 2014 12:37:14
Zdravim, nedávno zde bylo založené téma uživatelm sooop, že koupí fotky z řidičáku nebo pasu ( tema je již smazane což je škoda). Hned v příspěvku napsal Bewas, že dostal zaplaceno 2000kč. Ok zkusil jsem to a od te doby již uživatel sooop nekomunikuje. Kontaktoval jsem tedy uživatele Bewas, aby mi napsal jeho paypal, samozřejmě email, který mi poslal neexituje. Takže jsem mu napsal ať mi teda pošle dukaz platby a take nic. Takže uživatel Bewas je nejspiše uživatel sooop a nebo nějákej jeho kamoš. O prachy nejde jde o princip zde na foru. Tak ať jenom víte s kým máte tu čest zde na forku
Štastný nový rok
Štastný nový rok