Stránka 1 z 1

DiaCZE - Podvodník

Napsal: ned 21. pro 2014 11:49:38
od zuzaz
Zdravím všechny.
Máme tu dalšího z řady podvodníků - DiaCZE.
Chtěla jsem směnu 50 rublů za BTC.
Odeslala jsem BTC na jeho peněženku, docela jej naštvalo, že, mu dorazilo méně - poplatek, a od té doby totálně nereaguje. SZ přečetl , a tím jsme s komunikací skončili.
Takže radím s touto osobou NEOBCHODOVAT, nic mu neposílat a ani nevěřit. Taky se snaží nabízet refback, který nikdy nikomu nemůže vyplatit !

Re: DiaCZE - Podvodník

Napsal: ned 21. pro 2014 13:38:29
od Bewas
kolik ukrad?

Re: DiaCZE - Podvodník

Napsal: ned 21. pro 2014 13:50:25
od zuzaz
Poslala jsem mu 0.0021 BTC.
Ale šlo o to, že jsem chtěla směnu za ruble na Payeer.
Takže nemám ani BTC, ale nemám ani ty ruble které bych fakt nutně potřebovala !!!

Re: DiaCZE - Podvodník

Napsal: ned 21. pro 2014 16:13:08
od Legend
Kdyby šlo o někoho, kdo tu je známý/výsoký feedback, tak byl to ještě bral.
Ale proč posílat peníze cizím lidem???