Má tu někdo 0.002 BTC?
Napsal: sob 06. pro 2014 12:39:22
čau byl by tu někdo hodnej a pučil by mi 0.002 btc?
potřeboval bych za to nakoupit captcoin
ale to je jedno.. jde o to že bych to vrátil asi za 7 dní a ještě bych něco přidal 
Největší československé diskusní fórum zaměřené na výdělek na internetu, online podnikání, investice, reklamu, HYIP, MLM, akcie, forex, kryptoměny, bitcoin, ethereum ... prostě vše co se točí kolem peněz.
https://www.payout.cz/