Stránka 1 z 1

Má tu někdo 0.002 BTC?

Napsal: sob 06. pro 2014 12:39:22
od Bewas
čau byl by tu někdo hodnej a pučil by mi 0.002 btc? :D potřeboval bych za to nakoupit captcoin :) ale to je jedno.. jde o to že bych to vrátil asi za 7 dní a ještě bych něco přidal ;)

Re: Má tu někdo 0.002 BTC?

Napsal: sob 06. pro 2014 14:03:18
od OneStig
Capt se má zvednout či co ? o.O

Re: Má tu někdo 0.002 BTC?

Napsal: sob 06. pro 2014 14:11:16
od Bewas
spíš na coinswap jsou kreténi :D včera byla CAPT/BTC asi 0.00000255 a já měl zbytek 10 těch coinů tak sem je tam dal ale dal jsem je tam místo 255 satoshi za 2555 satoshi a někdo mi to koupil :D

Re: Má tu někdo 0.002 BTC?

Napsal: sob 06. pro 2014 17:06:48
od OneStig
:D :D :D :D Tak to je dobrý :D Ale nechápu jak Capt mohl takhle spadnout :(.... (už asi 3měsíce)

Re: Má tu někdo 0.002 BTC?

Napsal: sob 06. pro 2014 18:19:38
od Bewas
protože byla doba kdy si mohl získat kolik si chtěl a pak to ukončili takže 1 byl asi za 20000 satoshi.. jenomže už dělší dobu to jde získat přes faucet v mobilu, možná proto :D