Stránka 1 z 1

Obrazok v PC

Napsal: ned 11. kvě 2014 14:13:07
od 112tomas
Ako vložiť obrazok ak zakladam novu temu a ten obrazok mam v PC?

Re: Obrazok v PC

Napsal: ned 11. kvě 2014 14:17:30
od neexus
"přidat přílohu" ??