Stránka 1 z 2
Kde si nechat udělat chiptuning?
Napsal: ned 21. říj 2012 20:47:08
od TnT
Již nějakou dobu uvažuji o
chiptuningu svého auta. Hledal jsem tedy k tomuto tématu samozřejmě i nějaké bližší informace a našel jsem rady typu, že pokud nejde o odborně provedený chiptuning, může časem dojít k výraznému poškození motoru, atd... Tak se tedy ptám pokud by měl někdo nějaké zkušenosti s nějakou firmou, která se na chiptuning specializuje, tak se prosím podělte

Díky.
Re: Kde si nechat udělat chiptuning?
Napsal: čtv 01. lis 2012 10:40:29
od Deliczero
Co že to je ChipTuning?
Re: Kde si nechat udělat chiptuning?
Napsal: čtv 01. lis 2012 20:25:21
od stevens129
Taky bych rád věděl

Re: Kde si nechat udělat chiptuning?
Napsal: pát 02. lis 2012 9:49:52
od TnT
Odkaz chiptuning v prvnim prispevku odkazuje na wikipedii

Ale tak jeste jednou tady:
http://sk.wikipedia.org/wiki/%C4%8CiptuningZkráceně je to jakási optimalizace parametrů řídící jednotky auta za účelem zvýšení vykonu/snížení spotřeby motoru.
Moje otázka tedy byla kde si to nechat nejlépe odborně udělat...?
Re: Kde si nechat udělat chiptuning?
Napsal: pát 02. lis 2012 20:38:15
od stevens129
Aha ten URL nešel poznat a já po něm myší nejezdil

PS: Sorry ale s tímto ti moc nepomůžu.Jdi s tím spíše na fora o autech, tam toho bude jak nasra*ého.
Re: Kde si nechat udělat chiptuning?
Napsal: pon 05. lis 2012 23:05:12
od TnT
Vsak jasne uz je to vyresene

Re: Kde si nechat udělat chiptuning?
Napsal: pát 09. lis 2012 16:20:18
od postcd
Ty tuneři říkají že dojde ke zvýšení výkonu motoru a snížení spotřeby v případě že jde o turbodiesel. Neprofesionální tunink je asi myšleno že si touděláš sám nebo nějaký amatér, i když nevím jak by to mohlo jít udělat bez elektronických zařízení..
Re: Kde si nechat udělat chiptuning?
Napsal: pát 09. lis 2012 22:40:22
od stevens129
TnT: Co máš za caru?
Re: Kde si nechat udělat chiptuning?
Napsal: sob 10. lis 2012 22:30:43
od TnT
VW Golf
Re: Kde si nechat udělat chiptuning?
Napsal: sob 01. pro 2012 18:59:19
od luky1550
pravdepodobne by som skočil k nejakému odborníkovi čo sa špecializuje na motory .. nie je to lacná záležitosť, nedávno som u odborníka na Peugeoty zaplatil za tesnenie hlavy valcov na mojej 607ičke 1000 €
