Stránka 1 z 1

Naše hra na Indiegogo (Kopula) - Potřebujeme pomoc !

Napsal: pát 02. kvě 2014 21:58:39
od Domicuc
Ahoj .. uvedli jsme náš projekt " Kopula " na IGG..
Jedná se o survival-2D Adventuru..
a pokud vás zaujme .. ten 1 USD potěší či share na FB ;-D..
https://www.indiegogo.com/projects/link ... /x/3651165

Předpokládám že jste již z klikaček velmi velmi bohatí XD :D.

Díky za support. :)

Re: Naše hra na Indiegogo (Kopula) - Potřebujeme pomoc !

Napsal: pát 02. kvě 2014 23:14:19
od Bewas
Předpokládám že jste již z klikaček velmi velmi bohatí XD :D.
Chápu to dobře jako ironii? Jestli ano, nevím proč sem vůbec píšeš.. tady jsou lidi buďto lakomí nebo bez ničeho :mrgreen:
Nehledě na to, že ani po přečtení toho co je tam napsaný sem nějak extra nepobral o co jde :?

Re: Naše hra na Indiegogo (Kopula) - Potřebujeme pomoc !

Napsal: sob 03. kvě 2014 14:29:31
od Legend
Pošlu vám 1 kč, a buďte rádi :D :D

Re: Naše hra na Indiegogo (Kopula) - Potřebujeme pomoc !

Napsal: sob 03. kvě 2014 17:49:11
od Jumrl
Tady si na špatném foru. Tady se vydělává :lol: .
Jinak k té hře příjde mi to jako kopie Limba ( které bylo fakt suprové ;) )