Stránka 1 z 1

VPS

Napsal: čtv 17. dub 2014 10:38:37
od Scorpy
Zdravím,

Hodně lidí v souvislosti s autosurfy či PTP mluví hodně o VPS, že si to tam jenom zapnou a běhá jim to a nevědí o tom.

Má s tím někdo opravdové zkušenosti?
Třeba tady jsem našel stránku, která poskytuje free VPS server, sice s omezenými možnostmi a asi jenom 340 MB RAM, ale na nějaký surf v prohlížeči by to snad stačit mělo. www.vps.me/free-vps

Re: VPS

Napsal: čtv 17. dub 2014 12:44:08
od Bewas
Už si se registroval? Jestli jo, co si vybral v OS Template..

Re: VPS

Napsal: čtv 17. dub 2014 13:19:52
od Legend
Vetšina surfů nepodporuje LInux, takže na prd

Re: VPS

Napsal: čtv 17. dub 2014 13:22:00
od Scorpy
Tady jsem našel lepší stránku s lepšími podmínkami - větší RAM, větší výkon CPU - 5jelly.com/vps/ ale ještě jsem se dneska k tomu nedostal, ale zkusím prvně to druhé.

Ale stále nevím, co za služby na tom nechat spouštět atd, aby mi to něco vydělávalo :-)

Re: VPS

Napsal: čtv 17. dub 2014 15:01:56
od Jumrl
Ta druhá stránka co si dal vypadá zajímavě, alespoň podle toho co tam píšou a dokonce s Windows :) . Taky by mě zajímalo co tam všechno nechat běžet, aby to vydělávalo. ;)

Re: VPS

Napsal: čtv 17. dub 2014 15:17:03
od Scorpy
Ta druhá stránka co si dal vypadá zajímavě, alespoň podle toho co tam píšou a dokonce s Windows :) . Taky by mě zajímalo co tam všechno nechat běžet, aby to vydělávalo. ;)

Protose zde ptám, zda někdo nemá nějaké tipy, co by se nám mohli hodit a něco málo i vydělat a nejsou zase tolik náročné pro VPS.

Re: VPS

Napsal: čtv 17. dub 2014 15:20:27
od Jumrl
Ta druhá stránka co si dal vypadá zajímavě, alespoň podle toho co tam píšou a dokonce s Windows :) . Taky by mě zajímalo co tam všechno nechat běžet, aby to vydělávalo. ;)

Protose zde ptám, zda někdo nemá nějaké tipy, co by se nám mohli hodit a něco málo i vydělat a nejsou zase tolik náročné pro VPS.


JJ jasný, psal jsem , aby to vlákno nezapadlo někám :D . Už jsi se zaregistroval?

Re: VPS

Napsal: čtv 17. dub 2014 17:58:25
od Scorpy
ještě ne, ale registrace bude ten poslední problém, který by mohl nastat :-D

Re: VPS

Napsal: ned 20. dub 2014 9:06:18
od Jumrl
Nikdo nic?