Stránka 1 z 1

T-mobile

Napsal: úte 25. bře 2014 21:41:53
od 112tomas
Ahojte neviete my nahodou povedať či sa da kredit na mobile prenesť na realne peniaze ale aspon tak aby som dostal min. 80% napr. sms na paypal alebo založiť nejaku sms pladbu ale tak nedostanem asi ani 60% mam kreditu po aleluja :D

Re: T-mobile

Napsal: úte 25. bře 2014 21:43:40
od neexus
Tak třeba můžeš najít někoho, kdo bude chtít poslat nějákou premium SMSku na nějákou hru jako Grepolis, Divoké kmeny a podobné blbosti a ten ti pošle peníze jinam atd.. Ale že by šel něják převést kredit.. o tom sem nikdy neslyšel.. :D

Re: T-mobile

Napsal: stř 16. črc 2014 11:41:05
od lenkai79
Nebude jednodušší tu předplacenou kartu někomu prodat?

Re: T-mobile

Napsal: stř 16. črc 2014 13:44:00
od WazzaapGTR
peníze jsou poslat na poker stars. dostaneš tam 100% a pak si to pošleš na účet. alespoň to takhle kamarád dělal když přecházel k jinému operátorovi

Re: T-mobile

Napsal: stř 16. črc 2014 16:27:03
od OneStig
nebo třeba Gopay.cz asi nejlepší volba :)

Re: T-mobile

Napsal: stř 16. črc 2014 19:28:36
od 112tomas
Super dakujem za rady :D

Re: T-mobile

Napsal: pát 18. črc 2014 0:01:32
od mrakoplash
nebo třeba Gopay.cz asi nejlepší volba :)

To jsou pěkní vydřiduši. Jsem si poslal 100,- Kč premium SMS a připsali mi jen 50,- Kč 50% poplatek. A za poslání peněz na bankovní účet dalších 10,- Kč. :evil:

Re: T-mobile

Napsal: pát 18. črc 2014 0:27:39
od mrakoplash
peníze jsou poslat na poker stars. dostaneš tam 100% a pak si to pošleš na účet. alespoň to takhle kamarád dělal když přecházel k jinému operátorovi
Hergot, to jsou idiotské stránky. Chci si založit účet a ono mi to pořád něco stahuje a chce se instalovat... Copak si tam nemůžu založit účet přes web???

Edit: Tak jsem to teda zkusil nainstalovat. Bohužel platba mobilem nefunguje u virtuálních operátorů, takže je mi to k ničemu. Mám virtuála mobil.cz (T-Mobile).