Stránka 1 z 1

Nová měna - Podpora od nového prezidenta

Napsal: sob 08. bře 2014 19:17:10
od OneStig
Lidi neví někdo jak se menuje ta měna, dá se taky těžit jak BTC a jak se ted někdy bude volit v USA novej prezident tak jeden z nich kterej by měl jít kandidovat tak má podporovat tu novou měnu. A vsadím se že jestli lidi nebo poslanci (nevím kdo bude volit) toho prezidenta zvolí (velká šance) tak ta měna hrozně stoupne tak bych ji chtěl pár nakoupit.
A prototo se ptám neví někdo jak se menuje ? Saslech sem o ní někde ale nevím jak se menuje, zapomněl jsem... :roll:

Re: Nová měna - Podpora od nového prezidenta

Napsal: sob 08. bře 2014 21:32:23
od Forex3000
volby by meli bejt snad az za 3 roky pokud obamu nesesadi driv pro neschopnost :D

Re: Nová měna - Podpora od nového prezidenta

Napsal: sob 08. bře 2014 22:14:54
od krugy
No asi si si pomylil volby so Slovenskom a ta mena by mala byt Ficoshit :D

Re: Nová měna - Podpora od nového prezidenta

Napsal: ned 09. bře 2014 7:01:30
od OneStig
No asi si si pomylil volby so Slovenskom a ta mena by mala byt Ficoshit :D

Aj asi sem si je pomílíl no , Ficoshit ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Víš teda nebo ne ?