Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.
Může mi někdo říct, jak tu mám vložit klikací banner, když si zakládám vlákno o klikačce? HTML kódy sem vkládat nejdou a pak jsou tu jen tlačítka "Img" a "URL" - jakou kombinací dosáhnout klikacího banneru? Mě se to teda nepovedlo, ale evidentně to jde, když tady někdo klikací bannery má...