Stránka 1 z 1
Můj "web" :D
Napsal: sob 14. pro 2013 16:10:29
od Bewas
Ahoj, udělal sem web o výdělku nan internetu, byl bych rád kdyby jste se koukli a řekli co zlepšit, diky
Top-ptc-sites-ever-.tk -
MŮJ WEB O VÝDĚLKU NA INTERNETU
Re: Můj "web" :D
Napsal: sob 14. pro 2013 16:38:28
od Legend
Hehe

, pěkný

Re: Můj "web" :D
Napsal: sob 14. pro 2013 17:00:13
od Scorpy
Asi moc velkou návštěvnost mít zatím nebudeš. Zkus zkouknout tohle, třeba ti to pomůže:
http://internetpayout.wordpress.com/hitleap/
Re: Můj "web" :D
Napsal: sob 14. pro 2013 17:02:32
od Bewas
Ale to bych musel psát v angličtine ne?

Re: Můj "web" :D
Napsal: sob 14. pro 2013 17:05:08
od Scorpy
Nemusel, přečti si ten článek, tam je to napsané

Na získání začáteční návštěvnosti dobré

Re: Můj "web" :D
Napsal: sob 14. pro 2013 17:12:03
od Bewas
No ano, je to na návštěvnost, ale já spíš potřebuju aby se lidi co přijdou registrovali a když nebudou rozumnět jazyku tak se na to vykašlou

možná tam dát nějakej překladač
Re: Můj "web" :D
Napsal: sob 14. pro 2013 17:17:27
od NerroV2
Normální HTML kod na google translator tam hod

Re: Můj "web" :D
Napsal: sob 14. pro 2013 17:17:57
od Scorpy
Tak to zkus jedině nějaký Český surf. Třeba tento je kvalitní:
http://www.websurf.cz Zezačátku máš zdarma 500 kreditů = 500 návštěv webové stránky.
Re: Můj "web" :D
Napsal: sob 14. pro 2013 18:05:35
od Bewas
Normální HTML kod na google translator tam hod

Zkusim to až budu na PC
Tak to zkus jedině nějaký Český surf. Třeba tento je kvalitní:
http://www.websurf.cz Zezačátku máš zdarma 500 kreditů = 500 návštěv webové stránky.
Ok, jsem pod tebou