Stránka 1 z 1

Funguje to tady?

Napsal: čtv 27. zář 2012 13:02:06
od kokos
Zdarec,
už sem tu asi dva dny, ale zatim to moc nejede., tak se ptam jestli to vubec nekdy pojede, pac to vypada dost pekne a byla by to skoda...

Re: Funguje to tady?

Napsal: čtv 27. zář 2012 14:13:26
od Blade
Jasne ze pojde, pomaly sa to rozbieha ;)

Re: Funguje to tady?

Napsal: čtv 27. zář 2012 14:27:32
od TnT
Tak tak :)

Re: Funguje to tady?

Napsal: čtv 27. zář 2012 16:43:56
od wolverine
Ahoj kokosi, naše fórum je ve stadiu rozjezdu, jak sis jistě mohl přečíst v důležitých oznámeních. Není možné, aby fórum mělo po prvních dnech svého života stovky uživatelů :-D Mohu tě ale ujistit, že náš tým plně pracuje na tom, aby se o našem fóru, co nejrychleji dozvěděl svět :) Pomoci nám, ale můžeš i ty! Třeba právě přes naší facebook stránku ;)

Re: Funguje to tady?

Napsal: čtv 27. zář 2012 16:50:25
od rapta
Jojo ja koukam ze se to pres facebook nejak siri. Me to vyskocilo jako reklama v uctu :D

Re: Funguje to tady?

Napsal: čtv 27. zář 2012 21:21:49
od MFSCervicek
:lol:

Re: Funguje to tady?

Napsal: sob 29. zář 2012 18:47:01
od Deliczero
Všichni se masivně musejí podílet na propagaci :)
Nic není co by dup. Časem se určitě forum dostane do špičky, alespoň tomu věřím.

Re: Funguje to tady?

Napsal: pon 01. říj 2012 9:36:46
od master007
Já taky doufám že se rozjede... Fórum je pěkně zpracované a byla by to celkem škoda, kdyby to nevyšlo...

Re: Funguje to tady?

Napsal: sob 25. kvě 2013 21:23:43
od cda28
půl roku po posledním příspěku do tohoto tematu to stále funguje ;) :)