Funguje to tady?
Napsal: čtv 27. zář 2012 13:02:06
Zdarec,
už sem tu asi dva dny, ale zatim to moc nejede., tak se ptam jestli to vubec nekdy pojede, pac to vypada dost pekne a byla by to skoda...
už sem tu asi dva dny, ale zatim to moc nejede., tak se ptam jestli to vubec nekdy pojede, pac to vypada dost pekne a byla by to skoda...