Stránka 1 z 1

Devalvace koruny

Napsal: pát 08. lis 2013 19:30:33
od mrakoplash
Tak nám ČNB devalvovala Korunu. Teď se určitě vyplatí více klikat na klikačkách za Eura a Dolary, tak klikejte, klikejte. ;) :lol:

Re: Devalvace koruny

Napsal: ned 05. led 2014 20:09:27
od dag.st
teď jsem tam byla nakouknout, super napsáno, moc se mi to líbí

Re: Devalvace koruny

Napsal: ned 05. led 2014 21:33:02
od Bewas
to co jsi sem napsala jsem absolutně nepochopil, co že si četla? WTF