Devalvace koruny
Napsal: pát 08. lis 2013 19:30:33
Tak nám ČNB devalvovala Korunu. Teď se určitě vyplatí více klikat na klikačkách za Eura a Dolary, tak klikejte, klikejte.

Největší československé diskusní fórum zaměřené na výdělek na internetu, online podnikání, investice, reklamu, HYIP, MLM, akcie, forex, kryptoměny, bitcoin, ethereum ... prostě vše co se točí kolem peněz.
https://www.payout.cz/