Záznam obrazovky
Napsal: čtv 17. říj 2013 9:18:58
Nevíte někdo o programu který zaznamená dění na obrazovce? Zkoušel jsem Cam studio ale to se mi nepovedlo nastavit. Kvalita záznamu byla mizerná.
Největší československé diskusní fórum zaměřené na výdělek na internetu, online podnikání, investice, reklamu, HYIP, MLM, akcie, forex, kryptoměny, bitcoin, ethereum ... prostě vše co se točí kolem peněz.
https://www.payout.cz/