Stránka 1 z 1

Záznam obrazovky

Napsal: čtv 17. říj 2013 9:18:58
od zamil
Nevíte někdo o programu který zaznamená dění na obrazovce? Zkoušel jsem Cam studio ale to se mi nepovedlo nastavit. Kvalita záznamu byla mizerná.

Re: Záznam obrazovky

Napsal: pon 21. říj 2013 16:31:57
od libje
Ja mam s CamStudio dobre zkusenosti, ale muzes zkusit treba program Ezvid, taky funguje.

Re: Záznam obrazovky

Napsal: pon 21. říj 2013 17:43:20
od Bewas
Nebo bandicam/bendicam ( nevim jak se to pise ) je dost dobrej ale musis si ho koupit jinak se nahore zobrazuje logo a nataci v dost snizeni kvalite,koupenej mam pocit ze je HD,takyse dá cracknout:)

Re: Záznam obrazovky

Napsal: pát 01. lis 2013 22:37:09
od zamil
Díky. Vyzkouším to.