No dost to chaosi... - pisal som prispevok: -1 bod - odoslal som ten prispevok: +2 body - refresh stranky: -1bod Suma sumarum, som na tom istom, ako keby som nic nerobil
I mě mizí body. Za každý den 1. Napřed jsem si myslela, že den, kdy nejsem aktivní, ubyde bod, ale to v pravidlech není, takže asi ne. Taky jsem nad tím už přemýšlela.