Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.
Předpokládám že jste již z klikaček velmi velmi bohatí XD . Chápu to dobře jako ironii? Jestli ano, nevím proč sem vůbec píšeš.. tady jsou lidi buďto lakomí nebo bez ničeho Nehledě na to, že ani po přečtení toho co je tam napsaný sem nějak extra nepobral o co jde