Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Gods Unchained - www.godsunchained.com

ned 25. srp 2019 21:33:11

!!! Úvodní příspěvek není aktuální, bude upraven brzy, jakmile budu mít rozumné množství tržních dat (začátek března?) !!!
bližší info k současné ziskovosti a vývoji této hry najdete v nedávných příspěvcích

 Gods Unchained
Zdravím,
zhruba před týdnem jsem začal hrát Gods Unchined. Jedná se o karetní hru na první pohled podobnou HearthStone, nicméně mnohem komplexnější a méně náhodnou. Za hrou stojí Coinbase a je vedena bývalým ředitelem Magic the Gathering: Arena (Chris Clay). Karty mají formu tokenů na ETH síti -> je to váš majetek a lze s tím tak nakládat (prodat, darovat, ...) Hra je momentálně v beta verzi, free to play (a opravdu lze reálně hrát zdarma) a do 17. října beží zajímavá promo akce, kvůli které sem postuji – za každou výhru dostanete obchodovatelné GRT tokeny.
 
Jak a kolik si můžete vydělat?
 
1) GRT tokeny
Jak již bylo zmíněno za každou výhru dostanete GRT tokeny (80, zpočátku o něco více), ty lze volně obchodovat, momentální průměrná tržní cena je 0.000017 ETH / token, při předpokladu že budete vyhrávat v 50% zápasů (osobně jsem teď okolo 70%, f2p) lze získat cca 400 tokenů za hodinu, což má dle tržní ceny hodnotu cca 0.0068 ETH (cca 29,5 Kč)
GRT tokeny mají hodnotu protože po skončení promo akce budou slosovány o kosmetické herní věci + unikátní (v turnajích nepovolenou) kartu. Podobná unikátní karta se nedávno vydražila za zhruha 62 000 dolarů.
Osobně jsem si za týden hraní okolo 1,5/den vydělal v přepočtu zhruba 500 Kč, okolo poloviny v ETH (lze směnit na koruny třeba na simplecoin.cz) a zbytek zatím držím v tokenech.
A hra mě baví!
 
Esport
Příští rok je v plánu velký turnaj, na který jde 10% z prodeje karet – v současné době necelého půl milionu dolarů, očekává se přes milion. Každý týden taktéž deset nejlépe umístěných hráčů v žebříčku dostane karty zdarma a ty lze kdykoli prodat (první za 1 ETH = cca 4 350 Kč)
 
Referal
Když váš ref něco koupí za reálné peníze, respektive ETH dostanete 10%
 
Pojďte do toho - registrace zde
 
Pokud máte jakoukoli otázku nebo potřebujete s něčím poradit pošlete mi PM buď zde anebo ještě lépe na herním discordu (nick také Kreur)

EDIT: opraven údaj o konci akce
Naposledy upravil(a) Kreur dne stř 26. úno 2020 13:53:47.

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

pon 23. zář 2019 20:31:33

Update ohledně vývoje: Launch odložen z 10. října na 29. října, vývojáři obdrželi 15 milionů dolarů od investorů na vývoj hry - více informací zde

 
Uživatelský avatar
asmorth
Příspěvky: 659
Registrován: ned 04. srp 2019 16:14:31
Poděkování: 0 | 1
PAYOUT CASH:  428,59
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

úte 24. zář 2019 11:04:34

tak sa mi tokeny predali, mam 0.02 WETH (3.93$)

Roller - zvysovanie vykonu tazby hranim roznych hier
3 najlepsie faucety EBM timer 5 minut, 5 minci za claim, vyplata od 2000 minci=0.20$ na FP, Payeer CoinPayz timer 5 minut, 50 coinov za claim
CE - timer nieco cez 2 minuty bez limitov, vybery na FP/Cwallet instant
 
Gerisn
Příspěvky: 4
Registrován: ned 25. srp 2019 20:34:51
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  2,61
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

úte 01. říj 2019 19:59:22

Zdar 
Koukal jsem na opensea.io a už se tam vesele nabízejí karty. Je jich tam přes 400 000   https://opensea.io/assets/gods-unchained    
Přišel někdo na to jak se dají karty upsat na tržiště? 
Objem obchodů
[color=rgba(0, 0, 0, 0.87)]Total Volume[/color]
[color=rgba(0, 0, 0, 0.87)]Ξ0.00[/color]
[color=rgba(0, 0, 0, 0.6)]+0.0% compared to last week[/color]


Na https://gudecks.com/ v sekci trade cards jsou také nabídky, i když i zde píšou že se s kartama ještě nehandluje

Ale stejně by mě to zajímalo, jak ty karty mohou nabízet, jak to dělají.
Gerisn
Naposledy upravil(a) Gerisn dne úte 01. říj 2019 20:03:31.

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

úte 01. říj 2019 23:26:34

Karty se ještě nedají prodávat, to půjde poté co bude hra launchnuta. (plán na konci října, osobně si myslím, že to ještě 1x-2x posunou a bude to někdy ke konci roku)
Technicky je to řešeno přímo na úrovni smart kontraktu / erc721 tokenu takže do té doby nejde manipulovat s kartama. Dávat už teď karty na burzu sice jde, ale nikdo je nemůže zatím koupit, takže to považuji za hloupost protože případné zrušení nabídky je transakce s poplatkama a nikdo neví jaké budou ceny. (I když to co je teď na burzách mi připadá dost předražené, možná chtějí prodat lidem, co budou chtít něco koupit hned jak půjde obchodovat)

Důvod proč karty zatím nelze prodávat je ten, že dokud je hra v beta verzi mají vývojáři ještě možnost karty měnit a nechtějí aby někdo koupil něco, co další den bude změněno.

Co se týče toho jak nabídnout kartu na burzu je postup (alespoň pro genesis set) následující:
1) karty musíš koupit nebo dostat jako odměnu třeba za umístění ve víkendovém turnaji.
2) karty je třeba aktivovat - to z nich udělá erc-721 tokeny. To lze udělat kdykoli a vývojáři momentálně pracují na způsobu, který bude údajně mít drasticky nižší transakční poplatky, což je celkem důležité, protože 1 karta je teď trochu přes 100k gas. Důvod k rozdělení nákupu a aktivace je aby hráči mohli kupovat kdykoliv (malé poplatky) a mohli počkat s aktivací na nízkou gas price, protože u té aktivační části jsou poplatky docela velké.
3) Dáš povolení burze aby za tebe mohla prodávat karty (transakce) a pak už by mělo jít nabízet jednotlivé karty (pravděpodobně bez transakce, jen podpis - nevím ale jistě protože jsem zatím na burzy karty nedával) Osobně bych doporučil spíše gudecks nebo gucards než opensea - to je sice známá burza, ale má příšerné vyhledávání.

Pokud bys chtěl kupovat karty tak určitě dej vědět ať se domluvíme na refbacku.

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

stř 16. říj 2019 20:35:52

Výdej tokenů by měl zítra skončit a pak bude ještě týden je možno obchodovat, pokud chcete cash a ne kosmetické věci do hry nezapomeňte prodat. Mě to hodilo celkem hezkých cca 1,4 ETH (+nějaké karty uvidíme jaké hodnoty) i přesto, že jsem cca poslední 2 týdny kvůli nemoci vůbec nehrál. Každej pětilitr dobrej :)

Až oficiálně launchnou hru budu informovat a dám vědět zda to ještě bude potenciálně zajímavé.

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

pát 01. lis 2019 12:50:54

Promo akce ukončena podle plánu, slosování proběhlo. Pokud jste drželi GRT tokeny tak by vám měli dorazit ty kosmetické věci do hry - obchodovatelné, ale vůbec si nejsem jist jejich likviditou. GRT tokeny - lístky do slosování, které se obchodovaly jsou již k ničemu - ceny už byly slosovány.

Genesis karty (kupované nebo vyhrané jako odměna) by měly být obchodovatelné během několika dní, budu informovat pár dní potom jak to vypapdá.
Uvidíme jestli se mi podaří prodat jednu dost vzácnou co jsem vyhrál za slušnou cenu :)

Gesesis set byl kompletně vyprodán a již se nedá koupit. Proběhl také plánovaný reset účtů (další již nebude) - všichni opět začínají na lvl 0 a nemají žádné core karty, ty jsou za hraní hry a budou taktéž obchovatelné po tzv. fuse (z několika stejných karet za hraní uděláte jednu obchodovatelnou) -> potenciálně velmi zajímavé pokud budete mít nějakou vzácnější která je oblíbená - tam by mě nepřekvapily ani ceny nad $50 - hra má celkem dost velryb a spekulantů, kteří budou mít zájem. (i když zrovna tady bych nákup jako spekulaci rozhodně nedoporučoval)

Pokud jste před resetem měli alespoň level 25 dostanete Blessed Ibis karty vydané pouze touto cestou - obchodovatelné, ale asi bych chvilku počkal, ze začátku může dost lidí chtít prodat a tady možná budu dokonce kupovat jako spekulaci - ještě uvidím.

Celkově si myslím, že potenciál na výdělek (hraním zdarma) tady pořád je, ale bude asi o něco nižší než když byly za výhry GRT tokeny. (ty před koncem obchodování vyletěly asi na dvojnásobek ceny - celkem dobré znamení pro dlouhodobou budoucnost této hry)

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

čtv 28. lis 2019 11:50:41

Tržiště ve hře i TokenTrove (od gudecks.com) fungují perfektně, OpenSea mi přijde trošku chaotické, ale také funguje. Množství obchodů (po první vlně kde jich bylo více) je zhruba pětinásobek toho, co je u CryptoKitties (první krypto "hra" a před Gods Unchained permanentně #1)

Pokud chcete můžete tedy prodávat genesis karty, které jste dostali za hraní. Já jsem prodal svoji nejvzácnější kartu za 1,75 ETH plus mám ještě 3 celkem cenné + 2 velmi likvidní genesis chest (těhle 5 věcí má dohromady tržní hodnotu nad 1 ETH) + hromada "normálních" karet (méně likvidní pokud nechcete prodávat pod cenou) + budou ty Blessed Ibis, takže dohromady jsem osobně někde okolo 200Kč/hod za hraní této hry celkem. Velice slušné, nepočítám do toho moje spekulativní nákupy/obchody nebo refy (~0,15 ETH), pouze věci zdarma za to hraní. Teď už ale odhaduji, že to bude tak o řád méně. Kdyby se jim opravdu podařilo prorazit do mainstreamu, což je možné, ale nepředpokládám to, tak to bude samozřejmě zajímavější.

Fuse mechanika ještě není hotová, kosmetické věci pokud jste drželi GRT do slosování tuším na blockchinu ještě nejsou, stejně tak ty Blessed Ibis.

Budu informaovat jakmile budou nějaké novinky.

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

úte 03. pro 2019 12:10:43

Pruvodce spekulacema na GU karty aneb po kterych koukam :)

Tak jsem si rekl, ze bych mohl napsat jake karty jsem nakoupil nebo zvazuji nakoupit jako vysoce spekulativni investici a proc. V zadnem pripade se nejedna o investicni doporuceni a porad plati neinvestovat do neceho cemu nerozumite, pokud ale hrajete tak to muze byt mozna uzitecne. Bude zajimave se kouknou za mesic dva jak se vyvijeji ceny...

Transakcni naklady: kdyz kupujete kartu jde o relativne vetsi transakci co se tyce gas used na ETH blockchainu, cena transakce pri 1 gwei gas price je ~0,3 mETH. Prodej karet je bez poplatku na strane prodavajiciho jelikoz transakci zpracovava kupujici.

Technicke informace: U vsech karet pocitam kvalitu meteorite (tzn. normalni nefoilova karta kdybych to mel prirovnat k magic the gathering) a vsechny ceny budou uvadeny v mETH (1mETH = 0,001 ETH) format je nazev karty - cena v mETH - duvod ci komentar

Common:
obecne beh na hodne dlouhou trat, jsou jich mraky, takze fakt jen ty nejzajimavejsi, transakcni naklady jsou sakra velke

Agrodor Protector - 0,5 - dobra karta pro agresivni nature decky
Shadow Scryer - 0,6 - potenialne velmi silny 1 drop pro nektere typy magic decku
Runestorm - 0,8 - silna karta pro spell based magic decky

Rare:
jiz jich neni tak extremni mnozstvi jako common karet, ale porad jich je hodne, transakcni naklady zdaleka nejsou tak brutalni a cena se muze hybat rychleji

Ancient Texts - 2,8 - 2 dmg za 1 manu jeste s malym pozitivem je slusne, bude to hrat hodne magic decku. Karta je ted celkem levna imho.
Fanatic of Khnum - 3,8 - velmi oblibena karta pro death control decky.
Faraday Cage - 4,1 - karta pro magic control decky s dobrym kombo potencialem.
Soul Jar - 4,4 - klicova karta pro death reanimate decky pokud se uchytej.
Revenant Lynx - 4,6 - velmi dobra karta pro agresivni nature decky, sel posledni dobou dost nahoru.
Netherborne Binder - 6,2 - oblibeny 1 drop, velmi dobre staty na obranu pred aggro deckama, zajimave pro vsechny defenzivnejsi nebo midrange decky.
Underbrush Boar - 9,7 - klicova karta pro agresivni nature decky, dobre i pro nature midrange decky.
Spiral Golem - 9,7 - velmi silna karta pro vsechny midrange decky, tak brutalni staty prekonaji i tu velmi negativni schopnost.
Mugging - 12,7 - klicova karta pro vetsinu deception decku.
Trojan Golem - 15,9 - velmi dobra defenzivni karta, ktera nejde uplatneni v death aggro nebo reanimate deckach. (btw tohle je ta karta, kterou jsem v diamantovem "foilu" prodal za 1,75 ETH)
Anputian Magus - 28,7 - velmi dobra karta pro pomalejsi zoo decky, ale ted mi prijde dost draha.
Pyramid Warden - 30,5 - podle me hodne precenovana karta, za 30,5 bych rozhodne nebral.

Epic:
karet uz neni mnoho a toto mnostvi neni drasticky ovlivneno legenary genesis packama, poplatek burze (2,5%) je vyznamnejsi nez tx naklady

Clone - 27,3 - vysoce spekulativni, pouziva to OTK magic deck
Wizened Warlock - 34,9 - spekulativni, pro kombo deception decky, kde tomu musite nejakym zpusobem dat deadly, mozne vyuziti i jinde
Three's a Crowd - 34,9 - dobra karta pro deception tempo decky, momentalne nejsou moc oblibene, presto cena neni zas tak nizka.
Wrath Zealot - 43,1 - dobra karta pro ruzne control decky, zejmena pro war onslaught
Expectant Chicken - 57,5 - dobry 1 drop pro death reanimate deck, ale realtivne drahe atm.
Photogenesis - 66,6 - vyborna top curve karta pro nature midrange decky, sla dost nahoru (a mam tu solidni zhodnoceni :) )
Scythes of the Harvest - 71,8 - vyborna zbran pro vetsinu war decku (skoda ze jsem nenakoupil, ale porad to muze jit jeste nahoru)
Apocalypse Now - 78,9 - velmi dobry boardwipe pro death control decky
Ocular Fiend - 95,3 - spekulativni, pokud se uchyti magic rune decky muze jit dost nahoru
Demogorgon - 174,1 - predrazene, neni to nic tak extra aby se o prodalo za tolik, skoda ze nejde shortovat :D

Legendary:
nejvzacnejsi karty, ale neni jich zas o tolik vice oproti Epic, protoze se prodavaly i packy, ktere garantovaly legendary kartu, navic se da hrat jen 1 kopie, ne 2 jako u ostatnich karet.

Possessive Toupee - 61,5 - spekulativni, temer nejlevnejsi legendary karta atm, ale ma uplatneni, rozhodne budu sledovat a mozna koupim...
Sucella - 76,8 - vysoce spekulativni, muze so objevit v midrange nature, ale take nemusi...
Avatar of Light - 85,1 - slusna karta pro light decky, ktere ted ale nejsou popularni, kdyby ale zacaly byt tak nejspise pujde nahoru
Circe, Vengeful Sorceress - 94 - slusna karta pro magic control decky
Astraea's Envoy - 109,9 - pro urcite, momentalne ne moc oblibene decky je to velmi dobra karta
Hyppolyta, Divided - 123 - nijak klicova, ale slusna karta, ktera muze najit misto v nejednom nature decku, neni ale nejlevnejsi atm...
Oddyseus, Tried Victor - 142,5 - spekulativni, pro nekolik specifickych decku velmi dobra karta
The Gatekeeper - 155,8 - precenovana karta, mizive pokud vubec nejake vyuziti, podle me pujde dolu
Avatar of Nature - 161,9 - silna karta, ktera se hodi do 90% nature decku, sel dost nahoru a myslim, ze jeste pujde
Aeneas - 182,5 - velmi dobra karta pro oblibene war onslaught decky
Guardian of the Gates - 189,6 - vyborna karta pro vetsinu magic decku, sel dost nahoru, ted uz by extremni rust necekal (a mam tu krasne asi +100% zhodnoceni :) )
Avatar of Magic - 244 - pouzitelny finisher pro magic control decky, ale neni to klicova karta, cena se mi zda vysoka...
Avatar of War - 295,2 - momentalne druha nejdrazsi legendary karta a pritom ji nepovazuji za tak uzitecnou, kompletne bych ji ale neodepisoval, zacinam sledovat...
Jason, Medea's Muse - 451 - nejdrazsi legendary karta, pritom ma jen velmi okrajove vyuziti, vypada dobre, ale je temer nehratelna, brutalne precenovana, skoda ze nejde shortovat :D

Ostatni:

Genesis Rare Chest - 147,6 - mohlo by to stabilneji jit nahoru, ale rozhodne je to dlouhodobejsi zalezitost
Genesis Legendary Chest - 1 004,5 - v podstate to same jako rare chest
imToken Cardback - 179,3 - zatim jediny cardback na blockchainu, ale podle me spadne jakmile budou na blockchainu i ostatni kosmeticke veci

Doplněno po 42 minutách 32 vteřinách:
Kreur píše:Legendary:
nejvzacnejsi karty, ale neni jich zas o tolik vice oproti Epic, protoze se prodavaly i packy, ktere garantovaly legendary kartu, navic se da hrat jen 1 kopie, ne 2 jako u ostatnich karet.
mene. omlouvam se za extra post, ale tahle logicka chyba mi unikla kdyz jsem to cetl v nahledu, legendary karet je mene nez Epic karet. Nechci editovat post kde jsem delal nejake predikce...

 
Jancik
Příspěvky: 12
Registrován: pát 01. lis 2019 19:45:32
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  24,06
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

úte 03. pro 2019 12:56:19

Zdravím,
můžu mit dotaz ? Hra mě hodně chytla, ale bohužel jsem ji začal hrát nedavno, takže velka škoda toho vydělku co jste na tom udělali. Mam dotaz ohledně těch karet, díva jsem se na inventář a mám tam i jednku kartu legendary, ale vubec nevím jak ji hodit na market. 

Obrázek
Naposledy upravil(a) Jancik dne úte 03. pro 2019 12:59:14.

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

úte 03. pro 2019 13:17:50

Obchodovat se daji momentalne jen genesis karty (tj. ty vyhrane anebo koupene) a pripadne promo karty (ty se ale rozdavaly jeste predtim nez jsem zacal hrat ja)
Core karty (ty za levelovani ve hre) zatim obchodovatelne nejsou - to prijde s tou fuse mechanikou. Poznas je tak, ze maji nahore jeste zamek.

Na oficialnim trzisti se prodava tak, ze jdes do sekce trader a zadas co chces prodat, bude to chtit potvrdit transakci ktera umozni trzisti za tebe prodavat karty - to je jednorazova zalezitost s malymi naklady (kdyz to posles s 1 gwei gas price tak to muze stat cca 0,1 mETH), pak uz jen podepises kazdou transakci a tam nejsou pro prodejce zadne naklady. Prvni kartu kterou jsem tam chtel dat mi to nevzalo, ale druhou a vsechny dalsi uz v pohode - pravdepodobne to bude tim, ze je tam prvne treba ten souhlas aby to mohlo prodavat karty za tebe. Je tam take nejaky casovy odstup za jak dlouho se nabidka zobrazi pro ostatni k nakupu.
TokenTrove funguje obdobne plus zobrazuje i nabidky z oficialniho trziste a cena se da nastavit na 4 desetinna mista (tj s presnosti na 0,1 mETH)
S OpenSea zatim nemam zkusenosti, ale je to zname trziste, jsou tam ale stovky jinych veci, takze mi to prijde chaoticke.

Doplněno po  1 minutě 46 vteřinách:
uz funguje ten screen (predtim se nenacetl) - to je core karta, takze bude treba pockat na tu fuse mechaniku
Naposledy upravil(a) Kreur dne úte 03. pro 2019 13:20:22.

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
MichaelaPersonalni (1),
Gerisn (47),
Uživatelský avatar
OtaS (15),
MCKiller (8),
roady (1),
FlaneCZ (2),
canall (4),
Lng420 (1),
Wolflovealex (2),
kolomanko (17),
Uživatelský avatar
Wire (2),
Uživatelský avatar
tomisekc (8),
Uživatelský avatar
asmorth (61),
turcelpatrik (4),
Uživatelský avatar
Tronda (1),
xdatalive (33),
Kreur (166),
koska (7),
pitrysek123 (1),
Itchy (5),
Iambackcz (3),
Uživatelský avatar
Hrosskall (3),
Jancik (27),
belsa (1),
rosvit (1),
maxik (5),
kaprthomas (4),
tom45 (1),
KloudaCz (2),
Uživatelský avatar
TnT (1),
Kopr (3),
francinek (3),
pisisin (5),
mario1994 (1),
malin (13),
Mikkasso (3),
Uživatelský avatar
kerensky1 (3),
Uživatelský avatar
Alastaircz (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů