Stránka 1 z 1

Windows VPS - Jen za 2$ na měsíc! - 2GB ram

Napsal: pát 05. pro 2014 19:33:00
od DiaCZE
http://windowsvps.besaba.com

Zdravím, provozuji VPS jen za 2$ na měsíc! 2GB ramky a Hitleap/Jingling nebo cokoliv jiného je povoleno! email je uveden na stránce, prosím jen vážné zájemce.. vše nastavím po domluvě přes mail ale kvůli vtipálkům z czemoney požaduju platbu předem :idea:

http://windowsvps.besaba.com

Re: Windows VPS - Jen za 2$ na měsíc! - 2GB ram

Napsal: pát 05. pro 2014 19:59:03
od Legend
Kdybych měl zájem.. Proč kvůli některým vtipálkům z CZEmoney? A Paidverts bot supported?

Re: Windows VPS - Jen za 2$ na měsíc! - 2GB ram

Napsal: pát 05. pro 2014 20:20:31
od DiaCZE
Paidverts bot neznám, ale asi ano.
Jde o to že jsem to měl na czemoney ( už jsem to smazal ) a vždycky mi někdo napsal tak sem mu to všechno nastavil a pak najednou že nemá zájem, tak proto.