Windows VPS - Jen za 2$ na měsíc! - 2GB ram
Napsal: pát 05. pro 2014 19:33:00
http://windowsvps.besaba.com
Zdravím, provozuji VPS jen za 2$ na měsíc! 2GB ramky a Hitleap/Jingling nebo cokoliv jiného je povoleno! email je uveden na stránce, prosím jen vážné zájemce.. vše nastavím po domluvě přes mail ale kvůli vtipálkům z czemoney požaduju platbu předem
http://windowsvps.besaba.com
Zdravím, provozuji VPS jen za 2$ na měsíc! 2GB ramky a Hitleap/Jingling nebo cokoliv jiného je povoleno! email je uveden na stránce, prosím jen vážné zájemce.. vše nastavím po domluvě přes mail ale kvůli vtipálkům z czemoney požaduju platbu předem
http://windowsvps.besaba.com