Stránka 1 z 1

Nová bitcoin peněženka s bonusy!

Napsal: pát 24. říj 2014 13:23:32
od DiaCZE
Jedná se o skvělou bitcoinovou peněženku, na kterou si můžete posílat peníze třeba z faucetů, protože narozdíl třeba od coinswap nejsou bitcoinové transakce Xapem zpoplatněny,platíte jen poplatek jako u běžné BTC transakce mezi walety.

Za registraci přes můj refferal odkaz dostanete 5000 satoshi zdarma, za potvrzení telefoního čísla a mailu dalších 5000 a za sdílení na fb také 5000, dostanete tedy 15000 satoshi zdarma.

Funguje to prostě stejně, jako když posíláte bitcoiny z waletu na walet.

Ke Xapo účtu vám může být vydána debetní karta, kterou můžete platit kdekoli v obchodech. Ale pozor, za vedení karty je účtován měsíční poplatek 4,95 $ měsíčně. Já si tedy kartu neobjednal :)

Jinak Xapo je bez poplatků a navíc některé faucety vás odmění 1000 satoshi za převod na tuto peněženku :D
Je třeba ověřit Xapo pomocí emailu a čísla telefonu. Na telefon pošlou kód, který pak zadáte do formuláře.

Doplnit ji můžete také z bankovního účtu. Bitcoiny připisuje podle aktuálního kurzu BTC/USD/EUR a účtuje pouze 1% poplatek. Je to tedy mnohem výhodnější, než bitcoin směnárny. Ty mají 5% a víc.

Založit si ji můžete tady: DUPLICITA http://www.payout.cz/post13123.html#p13123

Re: Nová bitcoin peněženka!

Napsal: pát 24. říj 2014 13:31:24
od Bewas
sem tam :) snad to půjde poslat na coinbase :D

Re: Nová bitcoin peněženka!

Napsal: pát 24. říj 2014 14:12:17
od milanek
Duplicita !!! Tady je správné téma http://www.payout.cz/post13123.html#p13123

Re: Nová bitcoin peněženka!

Napsal: pát 24. říj 2014 15:52:25
od bitcoiner
Ano, bitcoiny je možné poslat na jinou internetovou peněženku.

Re: Nová bitcoin peněženka!

Napsal: pát 24. říj 2014 22:00:54
od neexus
duplicita. upraveno + lock