Stránka 1 z 1

Coffe-Bum - Bez nutnosti investice

Napsal: úte 26. srp 2014 12:26:44
od Itchy
Coffe Bum je nova ekonomicky investicni hra bez nutnosti investice a v anglictine.

V teto hre prodavate kavu a jako registracni bonus dostanete 10 zakladnich kavomatu zdarma. , je zde take sekce surfing kde muzete prohlizenim dalsich stranek kazdych pet sekund vydelat nejake stribro navic - stribro za surfovani jdou k vyberum.

Bonus pro prvni pripadny depozit je 33%

REGISTRACE ZDE

Re: Coffe-Bum - Bez nutnosti investice

Napsal: úte 26. srp 2014 23:40:13
od Monali
Jsem pod tebou :D
Doufám, že to nebude velké zklamání jako krávy nebo nefunkční stránka jako trpaslíci. Nabízíš nějaký refback? :P

Re: Coffe-Bum - Bez nutnosti investice

Napsal: úte 26. srp 2014 23:49:52
od Itchy
Vsak trpalici fungujou jestli myslis GoldenChase...
Jestli chces poradit zajimavou stranku, ktera je unikatni a da se tam pomerne snadno vydelat tak je OrangeParadise tam ryhle stoupa rezerva a mohlo by se to udrzet dlouho a tam ti muzu dat refback 50% :))

Tady bych dotoho vic nez 50 rublu asi nedaval :) Tady je spis dobry, ze muzes inzerovat hodne levne i svoje stranky i hry :)

Re: Coffe-Bum - Bez nutnosti investice

Napsal: stř 27. srp 2014 0:42:17
od Monali
GoldenChase, mi ještě včera nefungovalo, dnes už jo, máš pravdu.
OK, půjdu do pomerančů :D

Re: Coffe-Bum - Bez nutnosti investice

Napsal: pát 12. zář 2014 21:03:13
od Ivo_2
Mám dotaz 04.09.2014 sem tam nechal za hry posílat jednu platbu na zkoušku do payeer , ale ta ještě "nedošla".
I když ve hře je napsáno ,že to bylo posláno.
V peněžence žádná příchozí platba není .
Myslel sem ,že je to ,třeba "délkou" převodu .A pro "omezení" výplaty je tam ten min. limit .

Už někoho z tam dostal nějaké peníze ?

Re: Coffe-Bum - Bez nutnosti investice

Napsal: úte 23. zář 2014 20:18:13
od Ivo_2
Tak dnes udělaly nějaký restart .
Zpráva z webu přeložená přes překladač -
Prostředky na platby nestačí! Rezerva na platby projektů prázdný! Od 14:00 hodin, na místě bude. služby až do restartu projektu!

Došli jim peníze .
Vzali mě všechny peníze za účtu na výplaty .A sebraly všechny kávovary.

A to bez nutnosti investic . Už možná neplatí.

Re: Coffe-Bum - Bez nutnosti investice

Napsal: stř 24. zář 2014 0:31:27
od Morbid
Dneska jsem si ještě posílal požadavek na platbu a po druhém přihlášení jsem měl pryč všechny mašiny a stříbro. Rezerva byla ale přes 5000 rublů podobně jako výplaty, takže v tomhle případě asi rezerva=všechny vložené prostředky.

Re: Coffe-Bum - Bez nutnosti investice

Napsal: pát 03. říj 2014 21:50:40
od Ivo_2
Podmínka výplaty - Payment can order the users who have joined a balance greater than 200 rubles!