Stránka 1 z 1
Coffe-Bum - Bez nutnosti investice
Napsal: úte 26. srp 2014 12:26:44
od Itchy
Coffe Bum je nova ekonomicky investicni hra
bez nutnosti investice a v anglictine. V teto hre prodavate kavu a jako registracni bonus dostanete
10 zakladnich kavomatu zdarma. , je zde take sekce
surfing kde muzete prohlizenim dalsich stranek kazdych pet sekund vydelat nejake stribro navic - stribro za surfovani jdou k vyberum.
Bonus pro prvni pripadny depozit je 33% REGISTRACE ZDE
Re: Coffe-Bum - Bez nutnosti investice
Napsal: úte 26. srp 2014 23:40:13
od Monali
Jsem pod tebou
Doufám, že to nebude velké zklamání jako krávy nebo nefunkční stránka jako trpaslíci. Nabízíš nějaký refback?

Re: Coffe-Bum - Bez nutnosti investice
Napsal: úte 26. srp 2014 23:49:52
od Itchy
Vsak trpalici fungujou jestli myslis GoldenChase...
Jestli chces poradit zajimavou stranku, ktera je unikatni a da se tam pomerne snadno vydelat tak je
OrangeParadise tam ryhle stoupa rezerva a mohlo by se to udrzet dlouho a tam ti muzu dat
refback 50% 
)
Tady bych dotoho vic nez 50 rublu asi nedaval

Tady je spis dobry, ze muzes inzerovat hodne levne i svoje stranky i hry

Re: Coffe-Bum - Bez nutnosti investice
Napsal: stř 27. srp 2014 0:42:17
od Monali
GoldenChase, mi ještě včera nefungovalo, dnes už jo, máš pravdu.
OK, půjdu do pomerančů

Re: Coffe-Bum - Bez nutnosti investice
Napsal: pát 12. zář 2014 21:03:13
od Ivo_2
Mám dotaz 04.09.2014 sem tam nechal za hry posílat jednu platbu na zkoušku do payeer , ale ta ještě "nedošla".
I když ve hře je napsáno ,že to bylo posláno.
V peněžence žádná příchozí platba není .
Myslel sem ,že je to ,třeba "délkou" převodu .A pro "omezení" výplaty je tam ten min. limit .
Už někoho z tam dostal nějaké peníze ?
Re: Coffe-Bum - Bez nutnosti investice
Napsal: úte 23. zář 2014 20:18:13
od Ivo_2
Tak dnes udělaly nějaký restart .
Zpráva z webu přeložená přes překladač -
Prostředky na platby nestačí! Rezerva na platby projektů prázdný! Od 14:00 hodin, na místě bude. služby až do restartu projektu!
Došli jim peníze .
Vzali mě všechny peníze za účtu na výplaty .A sebraly všechny kávovary.
A to bez nutnosti investic . Už možná neplatí.
Re: Coffe-Bum - Bez nutnosti investice
Napsal: stř 24. zář 2014 0:31:27
od Morbid
Dneska jsem si ještě posílal požadavek na platbu a po druhém přihlášení jsem měl pryč všechny mašiny a stříbro. Rezerva byla ale přes 5000 rublů podobně jako výplaty, takže v tomhle případě asi rezerva=všechny vložené prostředky.
Re: Coffe-Bum - Bez nutnosti investice
Napsal: pát 03. říj 2014 21:50:40
od Ivo_2
Podmínka výplaty - Payment can order the users who have joined a balance greater than 200 rubles!