Stránka 1 z 1

Re: HourlyChicRate

Napsal: pon 03. čer 2013 23:32:50
od krugy
duplicita
http://www.payout.cz/post2921.html

A ze by to bolo spravne zaradene, sa tiez neda povedat...

Re: HourlyChicRate

Napsal: pon 03. čer 2013 23:39:21
od Brona007
duplicita
http://www.payout.cz/post2921.html

A ze by to bolo spravne zaradene, sa tiez neda povedat...
Promiň nevšimnul jsem si ,že už to tu je :)

Re: HourlyChicRate

Napsal: pon 03. čer 2013 23:47:04
od Mac
A já tě podle nicku tipoval na holku. :lol: Omluva. ;)

PS: Nejen duplicita, ale i HYIP v Reklamních systémech. To je tupost ani nevědět kam se registruju, hlavně, že se někam registruju a nejhlavněji, aby byla komise. :idea:

Re: HourlyChicRate

Napsal: pon 03. čer 2013 23:53:13
od krugy
Mac, vsak preto som napisal, ze je to zle zaradene :D
Brona007, neviem, ako sa da nevsimnut si, ze tu nejaka tema je...jednoducho si to tam slahol a ani si sa nepozrel cez vyhladavanie, ci to tu uz nie je...otazka 5 sekund by usetrila toto vypisovanie ;)

Re: HourlyChicRate

Napsal: pon 03. čer 2013 23:54:51
od Brona007
A já tě podle nicku tipoval na holku. :lol: Omluva. ;)

PS: Nejen duplicita, ale i HYIP v Reklamních systémech. To je tupost ani nevědět kam se registruju, hlavně, že se někam registruju a nejhlavněji, aby byla komise. :idea:
Já vím kam se registruji,ale ty asi ne byl jsem rád,že jsem vůbec našel jak vložit téma a pak jsem si nevšimnul,že už to na foru je a že se to dá najít vyhledávačem ještě jednou se omlouvám ještě vědět jak to smazat :)

Re: HourlyChicRate

Napsal: úte 04. čer 2013 0:03:31
od Brona007
kdyby jste radši poradily jak toto téma smazat!

Re: HourlyChicRate

Napsal: úte 04. čer 2013 0:03:40
od Mac
No, minimálně ref. link umažeš tou tužtičkou vpravo u tvého příspěvku. ;)

Pak tam máš ještě vykřičník a on už se o to nějaký mod postará. ;) ;)

Tak asi nevíš, když si přesvědčený o tom, že HYIP je Reklamní systém. ;) ;) ;)