A já tě podle nicku tipoval na holku.

Omluva.
PS: Nejen duplicita, ale i HYIP v Reklamních systémech. To je tupost ani nevědět kam se registruju, hlavně, že se někam registruju a nejhlavněji, aby byla komise.

Já vím kam se registruji,ale ty asi ne byl jsem rád,že jsem vůbec našel jak vložit téma a pak jsem si nevšimnul,že už to na foru je a že se to dá najít vyhledávačem ještě jednou se omlouvám ještě vědět jak to smazat
