Stránka 1 z 1

Zdieľam reklamy na Facebooku cez nový systém

Napsal: úte 18. srp 2015 3:21:21
od peter777
Práca je vykonávaná z pohodlia vášho domova, nikam nemusíte chodiť a stačí Vám na to pár minút denne. Za každé kliknutie na Vami zdieľaný link si môžete pripísať na Váš účet finančnú odmenu. Práca Vám zaručene prinesie nové skúsenosti. Je to skvelá príležitosť rýchleho zárobku. Už pri registrácii dostanete 5 eur. Nie je to celkom zaujímavá čiastka? Myslím, že poteší. Denne sa pridávajú asi 2-3 linky a za každý máte zarobené maximálne 2 až 5 eur. Zaberie to pár minút denne. Celé to funguje veľmi jednoducho a určte to zvládne každý, kto má chuť učiť sa nové veci. Na začiatku obdržíte unikátny link, zdieľate ho a každým otvorením zarábate. Kliknutia platia vždy.

Zdieľať linky môžete na Google +, Facebooku, Twitteri, diskusných fórach, v komentároch či poslať priateľovi na mail. Ak vás to zaujalo, neváhajte a zaregistrujte sa na www.ad-link.sk

Výplata za zdieľané linky sa posiela na účet alebo paypal.

Je to tiež výborný spôsob ako získať nových potencionálnych zákazníkov do firmy alebo zvýšiť povedomie o firme. Môžete tak zviditeľniť alebo spropagovať Váš web.

Za každý klik platia od 0.01 centu až do 0.05 centu!

Viac info na www.ad-link.sk

Re: Zdieľam reklamy na Facebooku cez nový systém

Napsal: úte 18. srp 2015 21:47:05
od kbdb
A výplata od 150 EUR do 30 dní

Re: Zdieľam reklamy na Facebooku cez nový systém

Napsal: stř 26. srp 2015 17:43:19
od Vector15
a ako to vypada s vyplacanim ? uz si dostal vyplatu alebo niekto koho poznas ?

Re: Zdieľam reklamy na Facebooku cez nový systém

Napsal: ned 13. zář 2015 12:48:09
od Vector15
Skúšal to už niekto ? Momentálne tam mám 61€ takže ešte tak 2 týždne a skúsim výber snáď to nie je scam.

Re: Zdieľam reklamy na Facebooku cez nový systém

Napsal: pát 02. říj 2015 21:31:01
od Vector15
SCAM, mám tam cez 180€ a stále sa nedá vyplatiť, neodporúčam