Stránka 1 z 2

Reklama na youtube?

Napsal: stř 03. říj 2012 19:35:32
od master007
čauec ;)
mám na youtube docela navštěvovaná videa.. je nějaká možnost jak tam dát nějakou reklamu a tím si vydělat?
Dík

Re: Reklama na youtube?

Napsal: stř 03. říj 2012 19:45:11
od slap

Re: Reklama na youtube?

Napsal: čtv 04. říj 2012 10:23:01
od master007
A kolik to zhruba nese?
dík

Re: Reklama na youtube?

Napsal: čtv 04. říj 2012 14:31:45
od Filip
Jenom upozornění než se do toho pustíš. Pokud chceš vydělávat na Adsense, musíš mít živnostenský list a být plátcem DPH.

Re: Reklama na youtube?

Napsal: čtv 04. říj 2012 15:01:44
od Deliczero
Reakce na filip, měl by :) je mnoho lidí co ho nemají a dělají to.
Pokud ti na to ovšem příjdou seš v prdeli, ale to bys musel mít zisky jako prase.

Re: Reklama na youtube?

Napsal: čtv 04. říj 2012 15:49:05
od slap
A kolik to zhruba nese?
dík
Neviem, nevytváram videá, ale pre web je adsense najlepší, tak asi aj pre videá..

Re: Reklama na youtube?

Napsal: čtv 04. říj 2012 22:52:11
od rapta
JJ Adsense je urcite jednicka, jediny problem je ze maji strasne prisne podminky pro weby na kterych se ma reklama publikovat... To stejne s tema videama... a vyjmkou ani nejsou zahadne bany, kdy proste cloveka vyhodej a ani nereknou za co...

Re: Reklama na youtube?

Napsal: pát 03. kvě 2013 12:13:08
od zamil
Zkoušel jste to někdo? Dost by mě zajímalo jak lidi klikají na reklamu ve videu v porovnání s reklamou na webu.

Re: Reklama na youtube?

Napsal: pát 03. kvě 2013 13:27:22
od TnT
Já znám lidi co si tím vydělávají a ano míra prokliku je povětšinou vyšší než u běžného webu, stejně tak i vyplácená provize.

Re: Reklama na youtube?

Napsal: pát 03. kvě 2013 13:41:56
od master007
Ano, ale všechny čáasti ve videu musí být tvoje. Včetně hudby.
Použil jsem jeden zvuk ze star wars a měl jsem smůlu :D