Stránka 1 z 2
Mobcoins-mobcoins.com
Napsal: úte 11. črc 2017 23:41:00
od Alastaircz
Mobcoins nebo free doge with mobcoins je aplikace kde za každou vyplněnou captchu dostanete 0.2DOGE . pokud jste dobří a píšete rychle tak se v pohodě dostanete na 500DOGE za den což je tědka -+ 1USD.
Žádný timer k vyplnění .
minimum k výplatě je 0 na faucethub.io
za reffa je
5%
můj ref:kod RpBJuYZcyI
zde přikládám proof že vyplácí bez problému jeden z něj faucetů vůbec
(proof nejnovější)

Re: Mobcoins-mobcoins.com
Napsal: čtv 13. črc 2017 19:43:45
od Alastaircz
rate zvýšen z 0.2 na 0.3
Re: Mobcoins-mobcoins.com
Napsal: sob 15. črc 2017 0:38:41
od Alastaircz
Po několikadenních výpadkách a změn má appka novou jednodušší a rychlejší captchu a rate je z 0.3 na 0.35 za 25 minut jsem dal 100doge jako důkaz zde připojuji svoje výplaty na faucethub.io
(btw: celkem uděláno 3553 captchí

)
Re: Mobcoins-mobcoins.com
Napsal: sob 15. črc 2017 15:06:19
od Alastaircz
dnešní výplaty (soo good) zatím nejlepší faucet

Re: Mobcoins-mobcoins.com
Napsal: pon 17. črc 2017 15:53:58
od Alastaircz
další dgc měli dneska akci 0,3dgc za captchu na hodinu takže jsem toho využil a captchoval + se jim bugla výplata takže sjem dostal 2 totožné výplaty:D

.D

Re: Mobcoins-mobcoins.com
Napsal: úte 18. črc 2017 21:52:20
od iglazer
Jj, musím potvrdit, že máš pravdu a že i vyplácí..
Problém ale je, že mají až nějak podezřele často maintenance
Re: Mobcoins-mobcoins.com
Napsal: úte 18. črc 2017 22:15:53
od Alastaircz
jj mají je každý den ale aspoň stím ěnco dělají:D
Re: Mobcoins-mobcoins.com
Napsal: stř 19. črc 2017 10:40:36
od kossák
Ještě funguje? Jak dlouho asi trva udrzba?
Re: Mobcoins-mobcoins.com
Napsal: stř 19. črc 2017 11:04:26
od Alastaircz
kossák píše:Ještě funguje? Jak dlouho asi trva udrzba?
i několik hodin
Re: Mobcoins-mobcoins.com
Napsal: stř 19. črc 2017 14:27:35
od iglazer
Je sice super, že když to jede, tak mazec a že s tím něco i dělají (teda aspoň to dle častý maintenance vypadá), ale když mají údržbu každý den na třeba i vetšinu dne, tak to moc dobrý není...škoda, jinak za mě by to byl TOP faucet..