Stránka 1 z 1

ETXcapital - etxcapital.cz

Napsal: stř 29. říj 2014 18:39:57
od Tuttinho
Pomérně nový broker, který sídlí v Londýně. Můžete obchodovat jak Binární opce, tak i klasicky komodity, forex a akcie. Jelikož mají asi 5 platforem.

Provozovatel Etx capital Monecor Ltd., Londýn, Velká Británie
Regulace FCA ve Velké Británii, ČNB v České republice, CySEC na Kypru a další regulace
Minimální vklad 100 USD
Finanční páka až 1:200
Platformy ETX Trader a ETX Trader Pro (vlastní),
MetaTrader 4 (nezávislá) a ETX Binary (jen bin. opce)
Demo účet Ano
Bonus na vklad Ne
Vklady a výběry Bankovní převod, kreditní karta, Skrill (Moneybookers), Neteller, UnionPay
Automat. obchodování: Ano (v platformě MetaTrader 4)
Instrumenty CFD - Forex, akcie, komodity, indexy

Čeština: Ano. Webové stránky i zákaznická podpora v češtině.
Regulace v ČR: Ano. Podléhá regulaci České národní banky. Odkaz

https://apl.cnb.cz/apljerrsdad/JERRS.WE ... p_ROL_KOD=

http://www.etxcapital.cz/

Re: ETXcapital - etxcapital.cz

Napsal: stř 29. říj 2014 19:13:26
od vicusik
Funguje demo účet ještě pře tím, než tam pošlu peníze? Nebo se musí nejprve investovat?

Re: ETXcapital - etxcapital.cz

Napsal: úte 11. lis 2014 15:58:18
od Tuttinho
Ahoj pro jakou platformu? Pokud se ti jedna o binární opce, tak demo účet funguje od investice 1000 USD, musís je met vlozene na ucte, nemusís s nima ale obchodovat.

Pokud chces demo zdarma, zkus http://www.binaryoptionsdemo.com - na teto strance mas demo zadarmo

Re: ETXcapital - etxcapital.cz

Napsal: pát 21. lis 2014 1:19:18
od MaR
Nevíte někdo, jak je to s tou "referencí" (myslím to unikátní číslo, podle kterýho poznají, že jsou vložený peníze odemně), pokud chci využít platbu přes běžný účet (z tuzemské banky do jejich tuzemské banky)? Našel jsem to jenom tady - http://binarnik.cz/recenze-brokera-etx-capital-binary-broker-s-licenci-cnb-diskuze/ dole v diskuzi, kde se píše, že se to prý mělo dát do pole "poznámka pro příjemce". Dělali jste to někdo už? Nebo to mám teda dobít přes tu elektronickou peněženku?
Dík za radu

Re: ETXcapital - etxcapital.cz

Napsal: pon 01. pro 2014 15:11:46
od Nicky
Nevíte někdo, jak je to s tou "referencí" (myslím to unikátní číslo, podle kterýho poznají, že jsou vložený peníze odemně), pokud chci využít platbu přes běžný účet (z tuzemské banky do jejich tuzemské banky)? Našel jsem to jenom tady - http://binarnik.cz/recenze-brokera-etx-capital-binary-broker-s-licenci-cnb-diskuze/ dole v diskuzi, kde se píše, že se to prý mělo dát do pole "poznámka pro příjemce". Dělali jste to někdo už? Nebo to mám teda dobít přes tu elektronickou peněženku?
Dík za radu

Je snazší to posílat přes elektronickou peněženku z několika důvodů, pro mě osobně je hlavní důvod to, že jsou finance hned na účtě a má elektronická peněženka je automaticky ověřené místo, kam posílat výplaty. Doporučuje se Skrill - elektronická peněženka. Více třeba na http://binarnik.eu

Re: ETXcapital - etxcapital.cz

Napsal: sob 12. zář 2015 16:17:03
od hofais
trochu mimo téma...od etx mám forexový účet a je to takový průměr ...hlavní plusy jsou že vždy plní přesně objednávky, ....nevýhody: mizerná podpora (pokud chcete uzavřít obchod a nemáte se jak dostat k PC musíte volat do anglie, místní pobočka nestačí) vyšší spready a swapy.

Re: ETXcapital - etxcapital.cz

Napsal: ned 06. pro 2015 19:52:03
od Martinek
ETX Binary je poměrně slušný broker, akorát mě trošku mrzí, že demo verze je jen pro VIP účty.