Stránka 1 z 5

Binární opce - 24options.com

Napsal: úte 21. led 2014 21:29:12
od Steverson
Obrázek

NYNÍ NOVĚ: PODPORA PRO ČESKÉ/SLOVENSKÉ OBCHODNÍKY! Společnost nyní nabízí Slovenskou account managerku, která Vám vysvětlí strategie tradingu.
Navíc ke každému SILVER ÚČTU doživotní SIGNÁLY ZDARMA!!
Zdravím všechny, kteří si chtějí něco přivydělat přes internet a máme tu skvělou příležitost využít k tomu tzv. Binární opce
Já osobně jsem začal asi před týdnem a podařilo se mi za jednu hodinu obchodování vydělat něco přes 60€, což není zase tak špatné   :)
24option je jedním z nejdéle působících brokerů v oblasti binárních opcí. A vzhledem k nabízeným možnostem i ten největší. Co je ovšem nejdůležitější, dlouhodobě se těší dobré pověsti mezi obchodníky. Stížností na různé brokery na binární opce je mnoho, ale ohlasy obchodníků z celého světa na 24option patří mezi ty nejlepší.
Kromě dobré reputace patří mezi hlavní výhody 24option stabilní platforma s intuitivním ovládáním, velký výběr podkladových aktiv, možnost investovat do každé binární opce libovolnou částku a v neposlední řadě česká podpora.
Tento broker má také licenci CySeC, což znamená, že je plně regulovaný Evropskou Unií!
1000 Kč bonus přímo od mojí osoby na Váš bankovní účet, pokud se zaregistrujete přes můj link a rozhodnete se vydělávat přes bin. opce!  ;)
Registrujte se prosím pomocí mého odkazu a já Vám vrátím 1.000 Kč zpět! :)
Obrázek
Důkaz, že RCB vyplácím:
Obrázek
Obrázek

NYNÍ NOVĚ: PODPORA PRO ČESKÉ/SLOVENSKÉ OBCHODNÍKY! Společnost nyní nabízí Slovenskou account managerku, která Vám vysvětlí strategie tradingu.
Navíc ke každému SILVER ÚČTU doživotní SIGNÁLY ZDARMA!!

Re: Binární opce - 24options.com

Napsal: stř 22. led 2014 9:21:54
od rampaghu
Jsi začínal s kapitálem 500 éček ?

Re: Binární opce - 24options.com

Napsal: stř 22. led 2014 11:47:41
od Steve
Jj. 500€ jsem měl zákl. Kapitál. Avšak 250€ nebo $ je minimum.

Re: Binární opce - 24options.com

Napsal: stř 22. led 2014 20:08:52
od Steverson
Něco málo z dnešního obchodování

trading_22.1.2014_compressed.jpg

Re: Binární opce - 24options.com

Napsal: čtv 23. led 2014 10:07:45
od rampaghu
Hele slyšel jsem že ti pak někdo volá z Kypru jde se sním domluvit i se slabou komunikační angličtinou ? :D A co po tobě chce? Dlouho tuto možnost zvažuju binární opce.. A doporučuješ teda 500 éček? a dávát to po 12/24/36 atd?

Re: Binární opce - 24options.com

Napsal: čtv 23. led 2014 17:27:57
od Steverson
Ahoj, jojo, dá se to vpohodě :D Měl jsem z toho strach ze začátku, ale mluví na tebe pomalu..porozumíš tomu ;)
Dej mi na sebe kontakt do PM, napíšu ti kdybys měl nějakej problém nebo něco ;)

Re: Binární opce - 24options.com

Napsal: stř 29. led 2014 20:50:04
od Steverson
Dneska konečně pokořena hranice 600€ ! :)
Obrázek

Re: Binární opce - 24options.com

Napsal: čtv 30. led 2014 22:00:39
od Steverson
[center]30.1.2014 - Blížím se k 700 €!! :) Docela slušný na hodinu obchodování[/center]
Obrázek

Re: Binární opce - 24options.com

Napsal: sob 01. úno 2014 17:20:24
od Martin K.
Zdravím, 24option se mi zdá jako dobrý broker, akorát minimum pro založení účtu je 250 dolarů, jak koukám. Jedinej broker s nižším vkladem, kterýho jsem našel, je Topoption, píšou o něm tady: http://opcebinarni.cz/recenze-topoption-regulovany-broker-s-cestinou, tak jsem se chtěl zeptat, jestli s ním někdo máte zkušenosti? Minimální vklad je 100 dolarů, to už by pro mě bylo přijatelnější na to, abych si vyzkoušel, jestli mi obchodování půjde...

Re: Binární opce - 24options.com

Napsal: pon 03. úno 2014 8:26:58
od Steverson
napiš mě zprávu zde na fóru