Stránka 1 z 1

Binární opce v praxi

Napsal: ned 18. říj 2015 11:23:18
od Josef55
Zdravím nedávno jsem narazil na binární opce. Kámoš mi o tom něco říkal, že je to docela zábava. Prej na tom sice nicmoc nevydělá, ale baví ho to. No a já jsem na to koukal a zdá se mi, že by se na tom snad dalo i něco vydělat.

Koukal jsem třeba na http://forbino.com/binarni-opce/ a mají tam pěkně sepsaného průvodce, tak to zkusím. Máte někdo s binárními opcemi nějaké zkušenosti? Jaké?

Re: Binární opce v praxi

Napsal: ned 18. říj 2015 18:13:50
od Steverson
Zdravím, Nabízím reffback 1.000,- Kč zpět na bankovní účet, pokud se zaregistruješ u největšího brokera ten odkaz je http://www.profitablebinary.com . Mám zde na fóru i topic ohledně toho, že reffback vyplácím -http://payout.cz/akcie-forex-f57/vydelavejte-pomoci-24option-t1391.html

Pokud máš o těch 1.000,- Kč zpět zájem, tak mě kontaktuj. Díky

Re: Binární opce v praxi

Napsal: ned 06. pro 2015 12:33:08
od Tom123456
No tak 24option pro české tradery vhodný určitě není. Podmínky pro tradery jsou doslova mizerný... Pokud někdo chce vážně obchodovat binární opce, tak skutečně nejčetněji využívaným brokerem je TopOption - http://binarniopce.biz/topoption-recenze/ . Byl tuším prvním, který nabízel kompletně českou platformu a pak také českou podporu. Pak ještě přidal české transakční účty pro tuzemské obchodníky, kteří chtějí platit převodem. Nevím o brokerovi, který by nabízel lepší servis pro české tradery ...

Re: Binární opce v praxi

Napsal: ned 06. pro 2015 19:55:45
od Martinek
Do 24 Option bych teda nešel, ani kdybys nabízel ty tisíce tři. Jak říkal Tom, tak tedka je opravdu TopOption jedním z nejlepších brokerů na trhu. Pak se dá ještě uvažovat o ETX Capital (binary) a o OptionsClicku, pokud Vám nevadí angličtina.

Re: Binární opce v praxi

Napsal: čtv 10. pro 2015 12:38:49
od Forex3000
Zdravím nedávno jsem narazil na binární opce. Kámoš mi o tom něco říkal, že je to docela zábava. Prej na tom sice nicmoc nevydělá, ale baví ho to. No a já jsem na to koukal a zdá se mi, že by se na tom snad dalo i něco vydělat.

Koukal jsem třeba na http://forbino.com/binarni-opce/ a mají tam pěkně sepsaného průvodce, tak to zkusím. Máte někdo s binárními opcemi nějaké zkušenosti? Jaké?

binarni? ja s nima mam teda spatny zkusenosti :lol: podle me vydelat na BO je jeste tezsi nez vydelat neco na forexu (coz taky neni jednoduchy..)
me stacilo je zkusit na par dni a hned sem se raci vratil zpatky na forex. Tak omezeny moznosti jako sou u BO jinde sotva najdes - snad ani u sportovnich sazek ne :mrgreen:

pro dokresleni jeste hazim cast svojeho rok staryho postu z jinyho fora na tohle tema - a za ten rok se nic nezmenilo. Jasne, urcite sou lepsi BO brokeri kde mas mnohem vic paru a casovejch useku na ktery muzes sazet, popripade vyplatni pomer muze bejt jinej. Ale na podstate to vubec nic nemeni:
vubec poprvy co sem zkousel tyhle binarni vopice a rek bych ze je to docela vojeb :D zlatej forex

nevim co tomu reknou ostatni, ale muj nazor:
Podle me to vymysleli pro ty co sou liny se nejak zabejvat obchodovanim a maj radsi pred sebou 2 tlacitka: bud a nebo. Ale sou tu strasne omezeny moznosti co se da delat. nejem ze tu maj jen 3 menovy pary: eur/usd , gbpusd a usdjpy, ale jeste jen sazeni na to kde bude cena za 1 min, 5 m, hodinu nebo 3h. u jenu dokonce jen ty minutovy.
A ikdyz se clovek trefi, tak zisk proti mozny ztrate toho co vsadil je 80%:100%. dost mizernej pomer

Obrázek