Stránka 1 z 1
prodaj dlžobneho úpisu Vyřešeno
Napsal: úte 26. led 2016 19:28:29
od w333
Ahoj, mám dlžobný úpis od jedného borca, no nejako sa mu nechce platiť a mňa sa to nechce ťahať na súd myslite ze je nejaká šanca to predať nejake vymáhačske agentúre? mate s tym niekto zkusenosti? Koľko dávajú % z čiastky dlhu? Najradšej by som peniaze rovno na ruku bez čakania. Dík za odpovede.
Re: prodaj dlžobneho úpisu
Napsal: stř 27. led 2016 10:18:04
od markys
agentury za odkup dávaj mezi 5-50% (40% a víc je spíš výjimka) Ja bych mozna treba od tebe koupil, kdyz mi posles scan toho papiru a nejake informace o tom dluznikovi.
Re: prodaj dlžobneho úpisu
Napsal: stř 27. led 2016 11:57:20
od w333
Ide o dlžobníka z Čiech a jedná sa o sumu 250 eur, ktorá bola splatná podle toho úpisu už pred viac ako rokom, takže si tam za tú dobu možeš k tomu pripočietať úrok z meškania. Dlžobný úpis je riadne podpísaný a vyplnený. Ak by si bol ochotný mi za to dať teda čiastku okolo tých 100 eur tak by som na ten predaj pristúpil. Neviem ako veľa môže splácať, ale vzhľadom na to že si Čiech rovnako ako on tak budeš mať asi viac možností ako si ho preveriť než ja, ak tomu rozumieš. Ja neviem ako súdy a vymahanie pohľadávok v Čiechách fungujú.
Re: prodaj dlžobneho úpisu
Napsal: stř 27. led 2016 12:12:48
od jana
mě taky prosím nějaké informace do SZ pokud je to možné, asi bych také možná měla zájem
Re: prodaj dlžobneho úpisu
Napsal: stř 27. led 2016 20:38:35
od Forex3000
neni to deliczero?

Re: prodaj dlžobneho úpisu
Napsal: čtv 28. led 2016 20:07:56
od w333
Deliczero - ten známy internetový ojebávač?

... nie o neho našťastie nejde to by som to ani nepredával, ale už dávnejšie by to bolo vkoši.
// Inak už je to predané. Ďakujem markys.