Stránka 1 z 1

https://ng-export.com/24590.ref

Napsal: pon 16. lis 2015 23:10:28
od alldn
:!: Nová možnost Investování - Ng-Export :!:

:idea: Jedna se o ruskou společnost zabyvajíci se exportem potravin do Činy, nejedna se v podstatě o čisty Hyip jak ho známe.
Dokumenty v sekci dokumenty jsou přiloženy.

Co nabizi?

Nabizi Investici na 30 dnů a to Pondělí až Patek úročeni 2% denně a o víkendu tj. Sobota až Neděle 0.20% denně, pro přehlednost je na webu kalkulačka, po zadaní investované částky ihned vidíte kolik si vyděláte včetně úroku, úroky jsou připisovaný dle času vkladu automatický na vnitřní účet ze kterého je možno ihned neboli instantně vybrat peníze na el. peněženku ze které byl proveden vklad, na jiné peněženky vyplácet nelze pouze na tu ze které byl proveden bezprostředně vklad. Po uplynuti 30 dnů tělo vkladu tj. samotna investovaná částka se vrací zpět na vnitřní účet a je možno ji buď reinvestovat nebo jej ihned vybrat zpět na el.peněženku.
Celkový úrok tak čini cca 47% za měsíc. Affilate systém je nastaven na 1 Linii - 10% a 2 Linie - 5% v případě počátečni investici výsši jak 500 USD se z Vas stava Partner a výnos z 1 Linie je potom - 20% a z 2 Linie - 5%. El. peněženky se kterými lze v systému pracovat jsou: Yandex.Money, Qiwi, Perfect Money, Payeer, OKPay, NixMoney, Bitcoin, AdvCash.

Při přechodu na web v horním Levem rohu si změnte jazyk na English pokud vám ruština nic neřika.

Registrujte se prosím https://ng-export.com/24590.ref Ujistete se ze kod partnera je NGE24590

Všem velké Výdělky !!! ;)

Re: https://ng-export.com/24590.ref

Napsal: sob 21. lis 2015 22:00:18
od alldn
dngExport.JPG
Moje denni vyplaty