Stránka 1 z 2

LetsHaveCash- 10 usd free

Napsal: ned 21. zář 2014 11:34:34
od 112tomas
LetsHaveCash je to niečo podobne ako globaloilmatrix pri registracii dostanete 10 usd (bez nutnosti vkladu) mate na vyber jeden z 3 baličkov:
DO 4.jpg

Kúpiť si môžete z troch balíčkov:

1: "Doubler" stoji 10 usd na 90 dni a denne vám ich zhodnotí o 2,2% (da sa kupiť za bonus pri reg.)
2: "AdPack" stoji 20 usd na 50 dni a zhodnocuje sa 3% denne
3:"BitMining" stoji až 500 USD na 50 dni a denne vám ich zhodnotí o 2% (neodporučam)

Zisk môžete vyberať každý deň po dosiahnutí min. 0,20 usd pričom už len ten základný balíček vám zarobí 0,22 usd denne
Je tu aj ref. bonus a to až do 3 linii : 1: 10%, 2: 5%, 3: 3%
Minimum withdraw je 0,20 usd na penaženky:EgoPay,Prfect Money,Payeer,OkPay

Môj referral link:http://letshavecash.com/?ref=112tomas (budem rad ak použijete môj link)

!!!!!!!!!!Pred výberom je nutný vklad 10 USD (a ten sa my nechce dávať takže neviem vám povedať či platia)!!!

Re: LetsHaveCash- 10 usd free

Napsal: ned 21. zář 2014 12:15:29
od Aziii
Víc info o tom? Je to jako klikačka nebo?

Re: LetsHaveCash- 10 usd free

Napsal: ned 21. zář 2014 14:56:06
od 112tomas
Víc info o tom? Je to jako klikačka nebo?
neje to žiadna klikačka povedane uplne po lopate: zaregistruješ sa a dostaneš ako bonus 10 usd za tie si kupiš ten baliček za 10 usd a maš z toho každy deň 2,2% bez toho aby si tam čokolvek investoval

Re: LetsHaveCash- 10 usd free

Napsal: ned 21. zář 2014 17:25:42
od Aziii
To jako tam nic neděláš,jenom koupíš balíček a nestaráš se o to a ono ti to samo vydělává? :o

Re: LetsHaveCash- 10 usd free

Napsal: stř 24. zář 2014 18:20:22
od Ondron
tak co Tomáši, jak to jde? šlape šlape? dávej prosím průběžné info

Re: LetsHaveCash- 10 usd free

Napsal: stř 24. zář 2014 18:36:22
od 112tomas
tak co Tomáši, jak to jde? šlape šlape? dávej prosím průběžné info no som zistil že pred vyberom je treba vložiť 10 usd a to sa my nechce ani nič nenaskakuje za ref. takže neviem uprimne neodporučam do toho nič davať je to až priliš pekne aby to fungovalo :D

Re: LetsHaveCash- 10 usd free

Napsal: stř 24. zář 2014 18:38:11
od Ondron
Na německých fórech ale píšou že vyplácí...

Re: LetsHaveCash- 10 usd free

Napsal: čtv 02. říj 2014 19:51:47
od verunka8
Samo že vyplácí :).Ted tam mám vklad 30 dolarů :))).Už jsem jednou zkušebně vybíral.
Kdo chce vidět důkaz at píše na PM.

Re: LetsHaveCash- 10 usd free

Napsal: čtv 01. led 2015 14:06:28
od menssecret
VYPLACI, pokud budete chtit poslat dukaz napiste mi PM


goo.gl/EF8q2E

Re: LetsHaveCash- 10 usd free

Napsal: čtv 01. led 2015 17:26:01
od panchokitt
Vyplaci