Clicky

Jsme největší československé diskusní fórum zaměřené na online podnikání, investice, kryptoměny a další formy internetového výdělku.

xdatalive
Autor tematu
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  553,39
Hodnocení: 0

Zdarma TELE - miracletele.co

stř 24. dub 2019 0:45:37

Před nedávnem mě zaujala společnost Miracle virtuální telefonní společnost a své tokeny používaná k úhradám poplatků.
Každý nově příchozí má možnost obdržet zdarma bez nutných investic cca 90 tokenů TELE.
Těchto 100 tokenů však jde dále co 14dní zhodnocovat, navíc vyplácet v EUR nebo např. ETH přímo na své peněženky anebo z výdělku pořizovat další Tele a ty opět nechat znovu dále zhodnocovat. Vše běží již delší dobu, tuším přes rok.
(Samozřejmě, společnost nabízí také investování (koupi) do jejich tokenů a následné opět zhodnocování. Pokud jde o mě, zakoupil jsem 50 TELE za 0,066 ETH (10eur), není to ale nutnost. Hodil jsem tam vklad, protože má tahle společnost celkem dobrý rating a v případě, že takový nápad uchytí, nemusí to být jen o nějakém malém automatickém zhodnocování).
Jak už jsem psal, zhodnocovat tokeny a vydělávat na nich jde i jen na těch, které zdarma obdržíte - není tedy nutný žádný vklad.
Pokud někoho to zaujalo - pozor Aidrop zdarma TELE tokenu ukoncen - tokeny od 12.5. jdou jiz jen koupit... od 15.5. se ceka nabeh na burzu... 
Po kliknutí na tento odkaz se dostanete na úvodní stránku.
Kliknete na tlačítko "Purchase Tele Tokens" a stránka vás přesměruje na registraci.
Zadáte svůj email, zkontrolujete že máte správně vyplněný invitation code: 34bc4eed06b540  a zaškrknuty všechny políčka, poté klinete na Sign Up - stránky jsou pak v češtině.
Vlevo kliknete na odkaz "Nástěnka" a pod vaší adresou ETH miracle kliknete na "airdrop campaign"
Dostanete se na stránku Aidrop, tedy možnosti získat TELE zdarma...
propojíte se telegramem, facebookem, a twittrem... za každý splněný úkon - je dál přesně popsán, dostanete zdarma TELE tokeny.
Tokeny obdržíte průběžně, někdy to trvá 2 až i 3 dny.
Dalších 25 TELE zdarma dostanete, pokud nějaké vložíte do zhodnocování. (já vložil všechny zdarma + můj vklad za ETH tedy dalších 50 TELE)
Zhodnocování probíhá v příkladu... 100 TELE vložíte na zhodnocení do "štočku", po 14 dnech až měsíci dostáváte +2,3eur. (přes 10%/měs.)
--až budete mít přispány free tokeny, jde je vkládat to i po částech do tzv.štočku, kliknete pod "Nástěnkou" na záložku "Tokeny" a odkaz "Štoček" zadáte kolik tokenů chcete nechat zhodnocovat a odkliknete tlačítko "Štoček"
Tokeny se vám začnou načítat ve štočku a po 12 transakčních potvrzeních vám naběhne první datum možného výběru zisků.
O vložené tokeny zhodnocováním ve štočku nepřicházáte.
Pokud je po 14ti dnech nebo měsíci nevyberete a např. nepřevedete na ETH nebo Eura, zhodnocují se dále automaticky a každý měsíc se vám připisuje zisk. 
Pokud by někdo potřeboval s něčím poradit, klidně piště sem nebo PM.
Naposledy upravil(a) xdatalive dne ned 12. kvě 2019 19:36:36.

Zdarma Asimi - https://www.hashingadspace.com/lcp_3_earn.php?ref=666
Zdarma Crypto i auto zisk z drzeni - https://stakecube.net/?team=xdatalive
Zdarma NBX - plus zisk z drzeni - stahni prohlizec a vydelavej - https://netbox.global/r/xdatalive

Toto diskusní vlákno bylo dohromady přečteno 8 262x a obsahuje celkem 7 reakcí.

Musíte být registrovaným členem tohoto fóra a přihlášeni ke svému účtu,
abyste si mohli zobrazit všechny reakce u tohoto diskusního vlákna.

Registrací získáte možnost:

Číst celá diskusní vlákna na tomto fóru.
Účastnit se diskusí a zakládat nová diskusní vlákna.
Chatovat a psát soukromé zprávy ostatním členům tohoto fóra.
Obchodovat s ostatními členy tohoto fóra v Tržnici.
Sbírat PAYOUT CASH a směňovat jej za skutečné peníze.
Hrát s ostatními členy fóra hry o PAYOUT CASH.
A mnoho dalšího...

Registrace i členství na tomto diskusním fóru je a vždy bude ZDARMA.

Jsme zarytými odpůrci SPAMu a proto členy naší komunity zásadně neobtěžujeme nevyžádanými zprávami.
Registrací u nás se nemusíte obávat SPAMu.

Registrovat Přihlásit se

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

koska (2),
Katy (1),
Kreur (1),
xdatalive (29),
Kvaskovac (2),
malin (5),
vlazy (1),
kuuba22 (10),
pitrysek123 (2),
ladafilip (1),