Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Zdarma NBX (8+ USD) Aidrop - Netbox.glo

ned 21. črc 2019 9:10:21

Pro získání NBX zdarma - tedy Aidropu č.1 -  je potřeba:

1) Přejít na tento link a stáhnout si prohlížeč. Prohlížeč je na bázi chromu, podobně jako např.Brave
2) Otevřít prohlížeč a zaregistrovat se svým emailem a zvolit heslo. Potvrdit příchozí email.
3) V prohlížeči si založit svou peněženku, navede vás to samo... (dobře si poznačte někde private seed slova od své wallet - pokud budete někdy reinstalovat, budete je potřebovat abyste se dostali ke svým NBX a vaší peněžence. (Já už reinstalem prošel a vše funguje a bylo obnoveno). V založené wallet počkáte na 100% synchronizaci se sítí (jejich blockchainem). Podle připojení cca 5-15min.
4) následně obdržíte někdy až do hodiny dvou, email o připsání 20 NBX do vaší peněženky v prohlížeči - tyto si hned můžete vybrat, nebo lépe vložit do stake (není to vklad, je to obdoba zapůjčení z které vám běží denní zisky) , a tak vyděláváte ze svých prvních NBX další NBX... každý den bez práce - do stake to také trvá déle než přejde z pending na stake, někdy i hodinu. A zase, každý den je vám připsán zisk NBX který jde zase připojit a vložit do stake, tím pásem točíte na vyšší a vyšší příjem.
                                                                                                 1 NBX = 0.4 USD
5) denní aktivita - pokud jste aktivní, a používáte prohlížeč, dostáváte každý den další NBX ...od 0.02 NBX až po 8 NBX za denní aktivitu, záleží jak prohlížeč využíváte a kolik lidí je aktivních celkově. Viz i tabulka v postu níže
6) týdenní aktivita, pokud používáte a prohlížíte pomocí NBX prohlížeče, obdržíte další +3 NBX
7) měsíční aktivita +6 NBX - plus získáte další NBX za registraci přes link

Doporučuji si přečíst wallpaper, nezní to vůbec špatně, platforma má svůj vlastní chain a blockchain nody. Airdropy, oba jsou omezené. Druhý již vypršel. První stále ještě běží.

Aktualizace - ODDĚLENÝ Aidrop číslo 2. - JE UKONČEN (aktualizovano 1.9.2019) --- byl to druhý aidrop přes telegram, závislý na prvním výše, kde šlo získat ještě další NBX zdarma.
Naposledy upravil(a) xdatalive dne úte 25. úno 2020 14:59:56.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Zdarma NBX (8+ USD) Aidrop - Netbox.glo

pon 12. srp 2019 14:45:14

malin píše:Fíha, vyskúšam to. Najhoršie, že admin v práci neumožňuje inštalovanie ničoho do pracovných počítačov :( Tam by mi to mohlo bežať nonstop.

Inak skúšal som aj Cryptotab browser a jeho ťaženie BTC, ale je to o drobných satoši a neoplatí sa to. Za 3 dni nonstop mi to pripísalo 0,2 $ :)
ok, ono kdyz to bezi nebere to zadne zdroje, ani pamet ani cpu, jen po nainstalovani a vytvoreni wallet to na par minut synchronizuje s jejich blockchainem, takze je to par minut trochu vytizene, pak uz za cele dny nic... dnse se mi stalo, ze treba novinky cz mi pripsali aktivitu ale u login seznam ne, sice jsem byl odhlaseny, nevim jestli to bylo tim, nebo strankou anebo jestli prisli na to, ze se to reloaduje samo... jeste to vyciham, hodil jsem tam zpet okno novinek...

JInak k tomu cryptolab, ja nepouzivam nic co mi zere zdroje, tak ani nevim kolik by mi daval cryptolab, ale diky za info... 0.2 je cca 1700 sath. a mi da napr. v asimi (taky tu na foru odkaz) v prepoctu na btc 3000stah. za 30min za den, plus moznost vyhrat za den jeste nasobky vic, takze ta moje cesta mi prijde lepsi a vynosnejsi za 30min casu denne ;) dalsi plus vidim v nizkych cenach altcoinu, takze ten vysledek za mesic dva muze byt o nasobky vetsi jen na pohybu kurzu, apod.
Ja pred casem zkousel nejake minery, jak na laptopu tak taky na stolnim, tam mam taky 4 jadro, ale po prepoctu jsem zjistil, ze za chvili by mi to odrovnalo oboji a navic nevydelalo by to ani na tu elektriku za ten mesic... ono se to nezda, ale az prijde faktura tak je to mazec pak, kdyz to mas platit :D ja to testnul asi na tyden s mericem a cumel jsem... 

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Zdarma NBX (8+ USD) Aidrop - Netbox.glo

pon 12. srp 2019 18:34:25

Ještě bych k tomu dodal, že pokud bych měl srovnat Cryptotab a NBX, jak jsi psal, tak vidim plusy pro NBX predevsim v tom, ze nezere zdroje, denni aktivita da 4 az 7 NBX, prodejni cena je ted nekde na 0.4 usd (samozrejme muze se zmenit - zalezi jak tento system bude uspesny a pokud neco nepodelaj atd) tak si vem, ze denne mas prijem nejakych 0.4USD x 4, tj. 1.6usd plus nepicitam jeste prijem tokenu za stacku kazdy den... jinak ted testuju tu autoopakovaci stranku, v pripade ze by prisli na doplnek uz mam jine reseni jak docilit denni aktivitu, ...uvidim zitra pozitri a dam sem nejakou aktualizaci... 
Naposledy upravil(a) xdatalive dne pon 19. srp 2019 17:41:24.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Zdarma NBX (8+ USD) Aidrop - Netbox.glo

pon 19. srp 2019 17:44:55

Jeste vysvetleni z podpory kde jsem psal ohledne linku, dalsi muj dotaz byl smerovan k denni aktivite a prijmu NBX za to
Citaci z podpory postuju:
"If you use Netbox.Browser, you get daily rewards for it. Current daily budget for using Netbox.Browser about 3000 NBX. NBX coins will be distributed among all browser users, that will carry out activity at this day. The more active you are, the more NBX coins you get. Right now if you use Netbox.Browser all day, you get about 8 NBX (this is approximate figure, the real figure will depend on quantity of users and their activity)."

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Zdarma NBX (8+ USD) Aidrop - Netbox.glo

úte 20. srp 2019 17:20:03

dalsi aktualnosti: podle roadmap maji hotovu a splnenou uz tretinu veci, dale se muzeme tesit v tomto roce jeste na zrizeni marketu, ...v pristim roce pak svuj platebni system, voting nastroje, web P2P rating, indexovany video hosting, online uloziste, a jejich proxy system... 
Aidrop c1 uvedeny vyse je pro prvnich 125000 uzivatelu respektive pro prvnich 125000 prohlizecu. Telegram bot aidrop c2 je omezenejsi, nejspise bude koncit pred koncem tohoto roku, mozna i drive.Asi zalezi kdy bude pocet 125tis. uzivatelu dovrsen, jelikoz telegram aidrop navazuje a vyplyva z prvniho aidropu.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Zdarma NBX (8+ USD) Aidrop - Netbox.glo

čtv 22. srp 2019 21:13:56

kdo by potom mel zajem se podivat na distribuci NBX , jakym zpusobem se snizuje, jakym zpusibem je rozdelovana aktivita, apod. za zaklade tydnu a rozlozeni do roku a pul, muze pak mrknout sem
Obrázek
Obrázek
Obrázek

 
malin
Příspěvky: 69
Registrován: stř 07. srp 2019 18:31:17
Poděkování: 2 | 0
PAYOUT CASH:  4,36
Hodnocení: 0

Re: Zdarma NBX (8+ USD) Aidrop - Netbox.glo

čtv 22. srp 2019 21:35:53

Ahoj, takže stake ostáva naďalej? Aj po ukončení Airdrop č. 2?

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Zdarma NBX (8+ USD) Aidrop - Netbox.glo

čtv 22. srp 2019 22:11:06

malin píše:Ahoj, takže stake ostáva naďalej? Aj po ukončení Airdrop č. 2?
jo stake i aktivita... jen se to bude menit na poctu pouzivajicich lidi ten reward u obojiho, takaze nejlip je zacit hned

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Zdarma NBX (8+ USD) Aidrop - Netbox.glo

ned 25. srp 2019 19:39:26

NBX je uz spusten na marketu ....STEX zde na foru, menove pary NBX ETH a NBX BTC... jde o prvni vlastovku, takze ceny se mihaj nizko... u NBX je lepsi pockat nejaky cas az se dojede roadmap a pak se uvidi relnejsi hodnota.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Zdarma NBX (8+ USD) Aidrop - Netbox.glo

úte 27. srp 2019 13:04:02

dalsi novinka, pro me aspon teda, docela velka a prijemna :D NBX je uz i na burze crex zde na foru, pary NBX/BTC, NBX/ETH, NBX/USDT je uz i na coingecko, vyslo to pred chvili tak jdu mrknout :)

Aidrop c1 i c2 vyse jeste stale bezi a je aktivni
Naposledy upravil(a) xdatalive dne úte 27. srp 2019 13:09:14.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Zdarma NBX (8+ USD) Aidrop - Netbox.glo

stř 28. srp 2019 8:15:24

dalsi zalistovani NBX tentokrat na burze P2PB2B P2 je licensovaná burza EU, občas poskytuje i různé aidropy, a je neznámější svou rychlostí a zabezpečením tzv. studenými úložišti, má také svou promyšlenou appku se srovnávacími funkcemi a zpravodajstvím.

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

rootan11 (8),
Windicz (2),
MaLe33 (3),
Uživatelský avatar
Herakles (5),
turcelpatrik (14),
dodhar (1),
Stefan8888 (5),
Uživatelský avatar
Wire (1),
Uživatelský avatar
radek.mosa (2),
kolomanko (6),
Kreur (12),
Norny (2),
xdatalive (138),
maxik (46),
kuuba22 (21),
grehel (1),
selatko01 (5),
koska (7),
Uživatelský avatar
Hrosskall (2),
janinua (2),
Uživatelský avatar
voshi (2),
strachan (2),
Iambackcz (2),
2martin2 (2),
belsa (5),
kossák (2),
muf (2),
Glowin853 (2),
Jancik (3),
malin (32),
Uživatelský avatar
TnT (2),
sami1ta (1),
Dragon_Rider242 (1),
Ropro (3),
TheGrooziem (2),
Uživatelský avatar
Vector15 (1),
Laky73 (1),
tonda2 (1),
Roddick92 (1),
Uživatelský avatar
kerensky1 (1),
NikiSigma (1),
hansebanger (5),
Uživatelský avatar
Tronda (1),
pitrysek123 (3)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů