Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Zdarma LBC krypto - lbry.too

pon 20. dub 2020 3:29:59

Začínající obdoba Youtube - je možné nahrávat videa, sledovat videa, zakládat kanál, sledovat kanály, sdílet apod.
Za to vše vám platí v LBC, obchodovatelné a směnitelné na více burzách. Vydělané LBC bude možné dále zhodnocovat pokud jej držíte v platformě.
S ohledem na to, že se mluví o nezávislosti apod. nemusí to být špatná věc pokud se uchytí u více lidí. Má to i svou appku pro android i ios, apod.
LBC je už vcelku známější coin, jeho hodnota se dnes pohybuje okolo 0.01 po 0.04 USD obchoduje se i na velkých burzách jako je např. Bittrex, Coinex apod. pokud se platforma uchytí, může to být násobně víc.
Kdo má zájem, registruje se přes tento link, ....vyberete si oblasti zájmu, doporučuju přidat si víc - vyberete jednoho koho dáte sledovat, to je vše. 
Po registraci nejlíp gmailem a heslem vám přijde email, v něm potvrdíte link.
Po přihlášení kliknete na nějaké video, nebo dvě, nemusíte shlédnout do konce, připíše se vám nějaké LBC. 
Nahoře přejdete do profilu a kliknete na položku "Rewards" a claimnete si další 3 LBC za shlédnutí.
Každodenní přihlášení za 3LBC je v té samé sekci Rewards, jen sjedete níže, najdete "welcome back" a kliknete... pokud shlédnete alespon část jednoho videa za den, claimnete si od 1 do 100LBC náhodně pod nápisem "daily watch reward".
Bonusů za den jde získat max 5.   Pokud to někoho zaujalo, link je zde nebo v textu výše.
Naposledy upravil(a) xdatalive dne stř 05. srp 2020 3:56:46.

 
somarko
Příspěvky: 6
Registrován: úte 14. led 2020 19:03:33
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  2,47
Hodnocení: 0

Re: Zdarma LBC krypto - lbry.too

úte 21. dub 2020 13:17:51

zkusila jsem,jsou tam i filmové trailery a vcelku i známé věci,není to špatný nápad,pokud se tahle alternativa youtube uchytí,jakože už má svou základnu,může to růst každým dnem i prognózy nejsou špatné. 
V té sekci rewards se i postupuje na určité levely,takže získávat LBC jde i rychleji,nejen každodenním shlédnutím, ale i následováním dalších nebo i založením vlastního channelu,není to špatná věc tohle, děkuju.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Zdarma LBC krypto - lbry.too

stř 22. dub 2020 1:04:59

jj vypadá to nadějně :)

 
kolomanko
Příspěvky: 59
Registrován: sob 25. led 2020 18:14:46
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  73,10
Hodnocení: 0

Re: Zdarma LBC krypto - lbry.too

čtv 23. dub 2020 13:33:00

Po mě to chce ověření - jak ste to vyřešili? Kreditku jim dávat nebudu.....

Dualmine.com - 2 roky platící cloudmining
 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Zdarma LBC krypto - lbry.too

čtv 23. dub 2020 15:17:57

kolomanko píše:Po mě to chce ověření - jak ste to vyřešili? Kreditku jim dávat nebudu.....
ověření??? to vidím poprvé... jako přímo tahle věc? Já nic neověřoval, kámoška a kámoš taky ne, navíc teď se do toho chystá pár rockových kapel, tak dám vědět, ale zatím jsi fakt první... jinak kreditku apod. bych nikam nezadával... ale je to fakt divné, protože já používám jak jejich appku na xiaomi, tak včera jsem si kvůli zisku dalších LBC stáhnul i jejich soft do noťasu a nic to po mě nechtělo.... chvílemi to budu víc sledovat, tak kdyžtak sem postnu info... Jinak teď jsem se díval, jak do appky, tak do softu, tak i na stránky a nikde ani položku pro ověření nemůžu najít...

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Zdarma LBC krypto - lbry.too

pát 24. dub 2020 1:49:07

kolomanko píše:Po mě to chce ověření - jak ste to vyřešili? Kreditku jim dávat nebudu.....
cus, ja jim napsal ted na podporu, protoze je to divny a ja te tam vidim, ale mam tam napsano jakoze u cloveka podemnou, ze je reward "unclaimeable" tak jsem jim napsal co to ma byt a taky ze zitra se tam chce regnout par kapel a postovat videa tak jestli ten projekt mysli vazne nebo ne... tak dam vedet co napisou ;)
Bo je to divny a divne to i vypada, ze neco podobneho chtej...., ale napad je to dobry, pokud by dost lidi preslo tak se jim muze povest odstrelit youtube, tak pockam co odpovi

 
kolomanko
Příspěvky: 59
Registrován: sob 25. led 2020 18:14:46
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  73,10
Hodnocení: 0

Re: Zdarma LBC krypto - lbry.too

pát 24. dub 2020 16:14:31

To je hezké, jak se staráš o svoje reff ovečky (y)

Claimovat nic nejde screen zde

Chce to toto ověření screen zde    

Je hezké, že to je v češtině, ale já se chtěl ověřit přes telefon (mám starej foun jen na tyhle věci 8-)) - ale lze ověřit jen US čísla......

Dualmine.com - 2 roky platící cloudmining
 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Zdarma LBC krypto - lbry.too

sob 25. dub 2020 2:39:02

kolomanko píše:To je hezké, jak se staráš o svoje reff ovečky (y)

Claimovat nic nejde screen zde

Chce to toto ověření screen zde    

Je hezké, že to je v češtině, ale já se chtěl ověřit přes telefon (mám starej foun jen na tyhle věci 8-)) - ale lze ověřit jen US čísla......
a ověření přes chat jsi zkoušel, používají na to discord... jinak psali že reward není pro každého a že pokud je podezření na vpn, tak chtějí prostě ověřit... pokud používáš vpn tak je to asi problém, mám pod sebou asi 6lidí, ale jsi jedinný po kom chtěli ověření... nebo jsi v nějaké síti, kde je za sebou víc routerů apod. jinak si to nedovedu vysvětlit.... budu přes víkend registrovat ty kapely, tak jsem zvědavý jestli to na nás vybafne taky...
Jinak o ovečky... to moc ne, teď šlo spíš o to, že pár lidí mě mě v páru věcech následuje a byl by trochu problém, kdyby tohle nějak podělali nějakýma přestřelama ohledně identit apod. proto jak jsem jim napsal, tak jsem se ptal i na tu věc s těma rokovýma kapelama, že ať je nebunktuju do téhle věci zbytěčně, aby tím nikdo neztrácel čas, pokud by nedělali co deklarují apod.
Naposledy upravil(a) xdatalive dne sob 25. dub 2020 2:43:02.

 
kolomanko
Příspěvky: 59
Registrován: sob 25. led 2020 18:14:46
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  73,10
Hodnocení: 0

Re: Zdarma LBC krypto - lbry.too

sob 25. dub 2020 22:39:46

Tak jsem to zkusil přes ten discord a šlo to. Nicméně podmínkou je (fb nebo twiter apod - s delší dobou používání). Jinak vpn nepoužívám.....

Dualmine.com - 2 roky platící cloudmining
 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Zdarma LBC krypto - lbry.too

ned 26. dub 2020 0:57:05

aha... no mi už ses včera objevil jako claimed, tak sand to už bude dobrý no...

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

rootan11 (2),
Romulus40 (1),
fantomas (3),
vtipna.mrkev (1),
Uživatelský avatar
LukasKohoutek (1),
gert484 (1),
Windicz (2),
Uživatelský avatar
VladimirCerny (16),
strachan (4),
kolomanko (10),
Uživatelský avatar
peto9110 (1),
kuuba22 (6),
Jancik (3),
xdatalive (19),
dodhar (6),
spiders1414 (1),
Kwandar (4),
kossák (1),
Uživatelský avatar
Wire (1),
Stefan8888 (3),
somarko (4),
Uživatelský avatar
Hrosskall (1),
Jirka T. (1),
Uživatelský avatar
Grow (1),
kaprthomas (2)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů