Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Zdarma 1331 Q TOKENU plus dalsi - initiativeq.co

ned 30. čer 2019 13:46:10

Vzniká nová věc, platforma Q, podobná Paypalu s širším využitím. 
Zakladatel je Izraelského původu Saar Wilf, který má za sebou více úspěšných větších projektů, což vypovídá o určité důvěryhodnosti (podle mého názoru)
Stojí i za vznikem Iniciativy Q, projektu odnože Paypalu.  Jedná se o tým lidí, kteří pracovali a pracují pro Paypal, Ebay a jejich záměr je otevřít podobnou věc s širším využitím, hlavně v oblasti krypta. 

Pro zisk 1,331 Q je třeba věk nad 18+ a se zaregistrovat přes link, jinak Vás to nepustí. Vyplnit své reálné jméno a příjmení, ověřit email, pak vás musím potvrdit ve svém Dashboard a získáte první část tokenů Q. Nainstalováním jejich appky - je dostupná pro iOS, Android, získáte další 800+ Q tokeny. Apka je nová pár dní, poté můžete klidně odinstalovat 
Pak vám bude dáno 5 pozvánek pro vaše známé či přátele. Reálné jméno a příjmení proto, že některé pak úspěšné věci chtějí verifikaci, např. KYC aby se zamezilo výplatám jedněch a těch samých lidí s různými emaily apod.
V případě dotažení celého projektu do úspěšného konce, by tato věc mohla přinést dobrý výsledek. Hodnota 1 Q tokenu se má rovnat 1 USD.

Ps. Když si vzpomenu, že např. ETH se taky částečně rozdávalo zdarma, plno lidí tomu prostě nevěřilo a kde je ETH dnes, Tak třeba i tohle k něčemu bude za nějakých pár měsíců. 
Nicméně není potřeba nějaká další práce. Jen pak občas sledovat, kam se platforma ubírá a jestli správným směrem.
Pokud to někoho zaujalo,moje pozvanka ke Q je zde - registrační link je zde. 

Pokud se chcete registrovat pod nekoho jineho, 
- pozvanka od Ronalda - registracni link je zde
- pozvanka od Pavla - registracni link je zde
- pozvanka od Soni - registracni link je zde
- pozvanka od Sarky - registracni link je zde

Pokud bude nekdo potrebovat po zaregistrovani verifikaci, napiste pro urychleni do vlakna, po kom chcete verifikaci, tedy ci pozvanku jste vyuzili ;)
Naposledy upravil(a) xdatalive dne pát 01. lis 2019 3:14:56.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Zdarma 1331 Q TOKENU plus dalsi - initiativeq.co

stř 10. črc 2019 1:01:57

ještě mám dvě poslední pozvánky

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Zdarma 1331 Q TOKENU plus dalsi - initiativeq.co

stř 10. črc 2019 15:02:32

zbyva posledni

 
malin
Příspěvky: 69
Registrován: stř 07. srp 2019 18:31:17
Poděkování: 2 | 0
PAYOUT CASH:  4,36
Hodnocení: 0

Re: Zdarma 1331 Q TOKENU plus dalsi - initiativeq.co

úte 20. srp 2019 0:45:35

Čau, zaregistroval som sa. Odobriš ma prosím ťa?

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Zdarma 1331 Q TOKENU plus dalsi - initiativeq.co

úte 20. srp 2019 3:48:44

malin píše:Čau, zaregistroval som sa. Odobriš ma prosím ťa?
Ahoj, hotovo.... pokud bys chtel a mel zajem tak info o radek nize ----

pro ostatni - Expirovaly mi pozvanky, takze uz nedostanu z nove prichozich Q tokeny... pozvanky maji omezenou trvanlivost tusim dva az tri tydny... (probirali jsme to i pred casem s Pavlem na BMF).

Vzhledem k tomu, ze zde na payout neni umoznene davat reflinky totoznych webu, nabizim tem kteri maji neexpirovane pozvanky, zmenu reflinku v mem uvodnim vlaknu za jejich, aby si alespon mozna take prisli na nejake dalsi free tokeny.... 
Malin se ted registroval, tzn. ze ma zive aktivni pozvanky, pokud ma malin zajem, posli mi svuj Q reflink do PM a ja jej zde zmenim za tvuj. Aby se nekdo kdo bude mit zajem se regnout, regnul uz pod tebe a nebyla pouzita uz ta prosla moje pozvanka ;) 
A jeste takova dalsi rada pak je,ze po nainstalovani jejich Q appky se obdrzi dalsi Q tokeny, je skoda toho nevyuzit, ty tokeny pak zbytecne propadnou za nejake obdobi, pokud se neinstaluje vcas.

 
malin
Příspěvky: 69
Registrován: stř 07. srp 2019 18:31:17
Poděkování: 2 | 0
PAYOUT CASH:  4,36
Hodnocení: 0

Re: Zdarma 1331 Q TOKENU plus dalsi - initiativeq.co

úte 20. srp 2019 21:35:58

Ahojte,
Ďakujem za verifikáciu. Inak aplikácia funguje a pridalo ďalšie Q

Obrázek

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Zdarma 1331 Q TOKENU plus dalsi - initiativeq.co

stř 21. srp 2019 1:16:21

malin píše:Ahojte,
Ďakujem za verifikáciu. Inak aplikácia funguje a pridalo ďalšie Q

Obrázek
Neni zac... jeste mi tu visi dva, kteri nemaj appku, Michal a Jeffrey, nemam maily tak jim nemam dat jak vedet, ale za nejaky cas to propadne ta moznost ....a pak uz za appku dalsi tokeny neobdrzi, jak to expiruje... appku jde samo hned odinstalovat, takze to nevidim jako omezeni...
Jeste musim aktualizovat ohledne proslych pozvanek, ze mi pridelili dalsi aktivni... Duma jsem nad tim :D jak to ted vyresit :D tak aby byli vsichni spokojeni, kdyz uz jsem hodil tu nabidku do placu, tak do hlavniho vlakna dam tri linky a kdo bude mit zajem, at se regne pod jaky link chce :) bez pozvanky se do Q registrovat nejde... takze upravim hlavni vlakno, pokud bude chtit nekdo dalsi postnout svuj pozvankovy link, klidne napiste do PM a doplnim hlavni vlakno.... 

Doplněno po 2 hodinách 20 vteřinách:
jeste takovy dovetek, pred nejakym casem jsme nekde asi jinde, mozna na BMF s paru lidma kecali jinde, jestli je ten aidrop 1,331 tokenu nebo 1331 tokenu... v appce jsem si vsimnul, ma kazdy rezervovano po instalaci appky plus dalsich Q 832 neni tam 0,832... tak jsem sam zvedavy, jestli to tihle lidi tohle dovedou do nejakeho konce a s hodnoutou jak pisou 1usd za Q :D nejspis asi udelaj nejaky swap jeste, bo dat kazdemu pres 1000usd by byl asi docela mazec :D

 
malin
Příspěvky: 69
Registrován: stř 07. srp 2019 18:31:17
Poděkování: 2 | 0
PAYOUT CASH:  4,36
Hodnocení: 0

Re: Zdarma 1331 Q TOKENU plus dalsi - initiativeq.co

stř 21. srp 2019 12:01:13

V angličtine je bodka oddeľovač celého čísla od menších častí. V slovenčine/čestine je to čiarka. Oni ked tam dali čiarku, predpokladám, že majú na mysli tisíce. Ale bude stačiť ked bude mať 1 Q hodnotu 0,01 $, aj tak to bude fajn. :)

A dik, za naše linky :)
Naposledy upravil(a) malin dne stř 21. srp 2019 12:45:02.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Zdarma 1331 Q TOKENU plus dalsi - initiativeq.co

stř 21. srp 2019 15:36:41

malin píše:V angličtine je bodka oddeľovač celého čísla od menších častí. V slovenčine/čestine je to čiarka. Oni ked tam dali čiarku, predpokladám, že majú na mysli tisíce. Ale bude stačiť ked bude mať 1 Q hodnotu 0,01 $, aj tak to bude fajn. :)

A dik, za naše linky :)
jj me to prislo ale divny :D a zakladatel je Izraelskeho puvodu, tak prave jsme se bavili, jak je to s tou carkou a teckou asi mysleny... no ono ted je to jedno v podstate,... jinak jj neni zac ;)

 
sami1ta
Nový člen fóra
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 31. říj 2019 20:09:53
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Zdarma 1331 Q TOKENU plus dalsi - initiativeq.co

čtv 31. říj 2019 20:10:55

https://initiativeq.com/invite/5QNM0pP5P zdravím, tady mám svůj odkaz kdo má volno ať taky napíše a ráda si přidám a at si můžete přidat mě. 

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

kuuba22 (8),
Windicz (5),
rootan11 (4),
kolomanko (14),
Uživatelský avatar
VladimirCerny (5),
belsa (17),
strachan (2),
Uživatelský avatar
Wire (2),
Roddick92 (4),
Kwandar (2),
xdatalive (49),
Gerisn (1),
malin (18),
Uživatelský avatar
Hrosskall (2),
Kreur (6),
koska (3),
Jancik (7),
turcelpatrik (7),
fufi (2),
kaprthomas (2),
Kvaskovac (3),
toothless (3),
sami1ta (2),
pitrysek123 (5),
radekkrysa (3),
Uživatelský avatar
Grow (2),
Kopr (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů