Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
korman
Autor tematu
Příspěvky: 103
Registrován: sob 04. říj 2014 21:23:54
Poděkování: 0 | 1
PAYOUT CASH:  24,20
Hodnocení: 0

ePay.com - Získejte 4$ za registraci!

stř 06. led 2016 17:43:46

Obrázek

ZÍSKEJTE $ 4 ZA VLASTNÍ REGISTRACI A $ 0,60 ZA REGISTROVANÉHO

Tato výjimečná akce platí do 31.1.2016 !!! Neváhejte a přidejte se ihned !!!

Získáte 4 dolary za plnohodnotnou registraci a také 60 centů za každého Vámi zaregistrovaného člověka. Pokud zaregistrujete například 10 lidí, získáte tak výdělek 10 dolarů. Pokud zaregistrujete 100 lidí, získáte výdělek 64 dolarů. Pokud máte větší seznam kontaktů, tak si můžete vydělat i několik stovek dolarů. Je to velmi jednoduché.

Jedná se příjem za registraci do legitimní čínské (ale mezinárodní) internetové peněženky s velmi nízkými poplatky, která se bude používatjiž brzy i při různých jiných podnikání, neboť bude výhodná pro tvůrce projektů! Podpora společnosti velmi rychle komunikuje a je na velmi dobré úrovni. Způsobem odměňování si momentálně společnost zajišťuje získání lidí na svou stranu, aby mohli oslovit klienty. Díky pozdějšímu používání peněženky Vašimi registrovanými, budete také získávat procenta z poplatků za transakce a to: 5% z Vaší první linie a 3% z Vaší druhé linie.

Obrázek
Registrace ZDARMA zde: https://www.epay.com?ref=15307 - Registrujte se přes telefon (dostanete o 1$ navíc) ;), později ho můžete ověřit i zpětně v profilu ;)

Po registraci je potřeba kliknout na unverified a nahrát doklad totožnosti a ověření bydliště, z důvodu toho, aby nevznikaly multi účty. Stačí nahrát sken řidičského průkazu a napsat v malování na sken only for ePay.

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
neexus (2),
nishaknapp (2),
mirajko (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů