Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
vlazy
Autor tematu
Příspěvky: 82
Registrován: úte 25. čer 2019 11:01:21
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  109,95
Hodnocení: 0

6x100 Kč za 5 plateb měsíčně kartou od - www.creditas.cz

pát 12. črc 2019 20:51:08

Banka Creditas má nyní akci "6 X 100 ZA PLATBY KARTOU". Pokud máte někdo běžný účet s kartou u této banky tak se můžete zúčastnit. Dá se tak získat až 600 Kč (100 Kč/měsíc) za 6 měsíců. Stačí se pouze zaregistrovat zadáním e-mailu který máte uvedený v této bance na https://www.creditas.cz/6x100 a pak každý měsíc zaplatit kartou od banky Creditas alespoň 5x a tím se získá 100 Kč za daný měsíc. Výše plateb není nijak stanovená takže to můžou byt i nějaké drobné platby. Účast v této akci není nijak závazná a pokud někdo některý měsíc neprovede těch 5 plateb kartou tak se nic neděje a pouze nedostane za daný měsíc těch 100 Kč. Celkem je možné v této akci získat až 600 Kč. Pravidla této akce které doporučují před registraci přečíst jsou zde.
Já banku Creditas příliš nevyužívám, ale mám tam účet mj. především kvůli docela dobrým kurzům při platbách v zahraničí oproti jiným bankám v Česku. Do této akce se ale mám v úmyslu zapojit i když nevím jestli ji celou naplno využiji.
Naposledy upravil(a) vlazy dne pát 12. črc 2019 20:57:40.

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
neexus (2),
vlazy (11),
nishaknapp (2),
milhaus52 (2),
turcelpatrik (1),
Uživatelský avatar
Grow (1),
xdatalive (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů