Clicky

Věděli jste, že v rámci fóra Tržiště je možné obchodovat s ostatními členy tohoto fóra a udělovat protistraně obchodu hodnocení?

mrchicken
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Recyclix - vydělávejte recyklováním a investováním  Vyřešeno

pát 24. čer 2016 1:55:30

Dobrý večer, jestli máte zájem o hodně zajímavou práci z domova přes internet, tak mi napište na email:
recyclixczech@seznam.cz

Jedná se o vydělávání recyklováním neboli investování do plastového odpadu a měsíčně sklízení zisků z investovaných peněz.

Projekt provozuje firma z Lotyšska, která na svou činnost čerpá EU dotace již od roku 2014 a má je přiznané až do roku 2020. Kamarád, který mě k tomu přivedl, tak s touto firmou spolupracuje už skoro rok a měsíčně má pasivní příjem přes 13 tisíc měsíčně. Také byl nyní v květnu se skupinkou investorů z Liberce fyzicky na exkurzi v jedné z továren (kde se sešlo přes 100 lidí z celého světa), seznámil se s vedením firmy, viděl jak vše funguje a vážně se NEJEDNÁ o podvod!

PO REGISTRACI OBDRŽÍTE ZDARMA BONUS 20€, takže si vše můžete v klidu a bez rizika vyzkoušet, nastudovat a pokud Vám to bude dávat smysl, tak můžete investovat vlastní peníze již od částky 20€ (540 Kč).

Informace o tomto projektu naleznete v následujícím videu:
https://youtu.be/mgd2ZTZakmE

Facebooková stránka
https://www.facebook.com/RecyclixCzech

Nejedná se o podvod, ani o letadlo a podobné šílenosti.
Hledám lidi, kteří chtějí opravdu, dlouhodobě a seriózně vydělávat investováním.
Pokud se zaregistrujete přes odkaz pod videem, tak budete pode mnou, což znamená, že Vám poskytnu různé rady, tipy a pomohu v případě problémů.

Já s přítelkyní se nyní věnujeme investování už skoro rok, nejen do tohoto projektu a mohu vám říct, že investování může být i pro ženu na mateřské, pokud se najde vhodý projekt. Mí rodiče začali investovat a dokonce i moje babička, která má nyní pár tisíc k dobru ke svému důchodu a to jí stačilo jednorázově uvolnit pár našetřených tisíc. Lidé jsou bohužel líní a krátkozrací, investování je profese jako každá jiná a musí se naučit. Proto má-li kdokoliv zájem naučit se postupně a po malých částkách investovat a za pár měsíců/let mít pasivní příjem třeba 5, 10, 20 tisíc korun měsíčně, tak mi napište a rád vám pomohu.

Přeji pěkný zbytek týdne...
Michal

Toto diskusní vlákno bylo dohromady přečteno 11508x a obsahuje celkem 7 reakcí.

Musíte být registrovaným členem tohoto fóra a přihlášeni ke svému účtu, abyste si mohli zobrazit všechny reakce.

Registrací získáte možnost:

Číst celá diskusní vlákna na tomto fóru.
Účastnit se diskusí a zakládat nová diskusní vlákna.
Chatovat a psát soukromé zprávy ostatním členům tohoto fóra.
Obchodovat s ostatními členy tohoto fóra v Tržnici.
Sbírat PAYOUT CASH a směňovat jej za skutečné peníze.
Hrát s ostatními členy fóra hry o PAYOUT CASH.
A mnoho dalšího...

Jsme zarytými odpůrci SPAMu a proto členy naší komunity zásadně neobtěžujeme nevyžádanými zprávami.
Registrací u nás se nemusíte obávat SPAMu.

Registrovat Přihlásit se

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Hrosskall (2),
malin (1),
xdatalive (1),
MIKULAS7894 (1),
kuuba22 (1),
grabo (1),
TnT (1),
koska (1),
kaprthomas (1),
Kreur (1),