Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
ladafilip
Autor tematu
Příspěvky: 169
Registrován: ned 26. kvě 2013 11:34:52
Poděkování: 0 | 2
PAYOUT CASH:  45,90
Hodnocení: 0

ptc-refback.com

ned 26. kvě 2013 19:37:01

ptc-refback.com

Obrázek

Stačí se jen zaregistrovat do tohoto skvělého systému a pak se registrovat do klikaček, které na reffback nabízejí a je jich tam celkem dost. V současnosti na 50! Sami je přidávají do systému a monitorují zda-li jsou stále platící či hrozí scam. Lze na jejich stránkách vidět, které klikačky, které tam nabízejí, jim už zaplatily. Velkou výhodou v tomto případě je, že lze "vydolovat" i nějaké peníze ze stránek, které velmi rychle přestávají platit. Vlastními silami minimální částku v krátké době nedosáhnete ale PTC-Refback s pomocí velkého množství referálů už ano. Za tu pomoc jste pak odměněni.

Vyplácí na alertpay, paypal (AP a PP do 24 hodin) a webmoney. Minimální částka jsou 2$ a na rozdíl od klikaček se s následujícími výplatami minimální částka nezvyšuje. Za referála dostanete 10% jeho výdělku a PTC-refback Vám zaplatí 70% toho, co jim jako referálové vyděláte. Můžete mít až 100 referálů. Jestli si koupíte členství "Duke Lite" za 2$ na měsíc nebo členství "Duke" za 20$ na rok, tak dostanete za referála 15% jeho výdělku a PTC-refback Vám zaplatí 90% toho, co jim jako referálové vyděláte. Limit referálů je pak 10000 pro "Duke lite" a neomezený pro "Duke" a výplata od 1$. Jestli si koupíte členství "Veteran" za 5$ na rok, tak dostanete za referála 10% jeho výdělku a PTC-refback Vám zaplatí 80% toho, co jim jako referálové vyděláte. Limit referálů je pak 150 a výplata od 1,5$.

Pokud si ale ten, pod kterým jste se na klikačce registrovali, zakoupí upgrade, pak většinou reffback roste na 100% a více.

Měsíčně se organizuje soutěž :
Click-Railly - o člena, který za měsíc nejvíce moderátorům PTC-Refback vydělá.

Výhry činí :
1. místo - 10$ na účet a 2$ na inzerci na PTC-Refback
2. místo - 8$ na účet a 2$ na inzerci na PTC-Refback
3. místo - 6$ na účet a 2$ na inzerci na PTC-Refback
4. místo - 5$ na účet a 2$ na inzerci na PTC-Refback
5. místo - 4$ na účet a 2$ na inzerci na PTC-Refback
6. místo - 3$ na účet a 2$ na inzerci na PTC-Refback
7. místo - 2$ na účet a 2$ na inzerci na PTC-Refback
8. místo - 1$ na účet a 2$ na inzerci na PTC-Refback
9. místo - 0,75$ na účet a 2$ na inzerci na PTC-Refback
10. místo - 0,25$ na účet a 2$ na inzerci na PTC-Refback

Kvartálně se organizuje soutěž :
Ref-Railly - o člena, jehož noví referálové (registrovaní během posledních 3 měsíců) nejvíce moderátorům PTC-Refback za kvartál vydělali.

Výhry činí :
1. místo - 7$ na účet a 7$ na inzerci na PTC-Refback
2. místo - 5$ na účet a 5$ na inzerci na PTC-Refback
3. místo - 3$ na účet a 3$ na inzerci na PTC-Refback
4. místo - 2$ na účet a 2$ na inzerci na PTC-Refback
5. místo - 1$ na účet a 1$ na inzerci na PTC-Refback

Klikačky se v systému dělí do sedmi skupin:PTC Refback

New PTC - nové, kde není jisté, jestli vůbec platit budou.
Audited PTC - ověřené, od kterých PTC-refback dostali alespoň jednu výplatu. Měly by zaplatit i příště.
Limited PTC - limit referálů byl u nich u PTC-refback dosažen.
Problem PTC - klikačky, se kterýma jsou nějaké problémy. Problémy s výplatou, mazání referálů, stránka často nefunguje apod.
Favourites PTC - oblíbené klikačky, které by měly platit delší dobu. //Nejoblíbenější kategorie
SCAM-PTC - tyhle už zřejmě nikdy nezaplatí.:))

//Nabídky na refback v klikačkách může být skutečně až 200%!

" Pro zajímavost: Systém PTC Refback.com je jednou z nejspolehlivějších a nejstarších refback stránek. Vznikl již v roce 2009 a je v něm registrováno více jak 6732 členů z celého světa a každou minutou přibývají další a další...a doposud systém vyplatil svým členům více jak 8 481,037$! na odměnách!

Tento refback systém je obzvláště vhodný pro nováčky a méňe zkušené zájemce o PTC systémy neboli klikačky. Pro ty je toto místo nejlepší možný start. Pochopíte základní principy fungování PTC a pochytíte potřebné znalosti bez kterých se dneska neobejdete."

Stále si říkáte proč se registrovat do reffbacku? Vysvětlím Vám to jednoduše!:) Proč budete klikat sami, a navíc pod nějakým čínanem nebo arabem :-) kterej o vás ani neví,že vůbec existujete:-), za 1 dolar a hlavně ani nevíte,jestli se na ten minimální 1 dolar vůbec doklikáte! Protože klikačka rychle scamne a vy budete akorát zas naštvaní. Tady máte absolutní jistotu,že vám vaše kliky zaplatí! To je refback!
K tomu co si naklikáte sami, dostanete navíc ten reffback od systému. Tudíž 2 výdělky! Budťe aktivní a klikejte!Odměny se vám přičítají průběžně za vaše kliky. O nic se nemusíte starat. Jen klikat jako doposud.:)Jsou tam klikačky co nabízejí i 200% refback! a to už je příjemné) Všechny provize se vám pak přičítají na ůčet v systému. Výběr od 2$ na vaší peněženku.:)

Rada na závěr! Do klikaček se registrujte pod stejným nickem (uživatelským jménem) jako jste se registrovaly do ptc refback systému!

Důležité! po registraci do klikačky kterou jste si vybraly běžte zpět do sekce >>RefBack-PTC sites,tam klikněte na >>Available for registration a zde v seznamu si najděte klikačku na který jste se registrovaly (pokud jste se ještě do žádný na stránkách systému neregistrovaly,učintě tak kliknutím na banner vybrané klikačky). do políčka vložte nick pod kterým jste se tam registrovaly a klikněte na send. Odešle se to ke schválení. Někde ale nick vložit nejde nebo to nestačí. Pak musíte vložit ID který vám přijde v potvrzovacím emailu. vypadá následovně: http://www.totobux.com/pages/login/conf ... 77f3289505 Zkopírujte do toho pole co na vás vyskočí to číslo co začíná tím U.............př: U58549439/77f3289505 nebo někde stačí vložit taky datum a čas vaší registrace. To najdete na hlavní stránce té které klikačky nahoře v přehledu účtu. Udělejte to ihned nebo po odklikání prvních reklam!

V položce Confirmed PTC najdete už klikačky ve kterých jste už schváleni.
Registrace přes baner nebo ZDE:
http://ptc-refback.com/register/ref/ladafilip/

1.výplata do 2 dnů od požádání na ůčtu.
Obrázek
Obrázek

Nejlepší klikačky:
http://bestptc.mistecko.cz
Nový faucet:
ourbitco.in
freebitcoin.tech
 
ladafilip
Autor tematu
Příspěvky: 169
Registrován: ned 26. kvě 2013 11:34:52
Poděkování: 0 | 2
PAYOUT CASH:  45,90
Hodnocení: 0

Re: ptc-refback.com

sob 04. bře 2017 20:03:38

4.výplata
Obrázek
Naposledy upravil(a) ladafilip dne čtv 10. kvě 2018 19:13:46.

Nejlepší klikačky:
http://bestptc.mistecko.cz
Nový faucet:
ourbitco.in
freebitcoin.tech

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
elis09 (1),
ladafilip (10),
pisisin (1),
malin (1),
Uživatelský avatar
Hunter2222 (1),
Uživatelský avatar
RoMeiRo (2),
Norny (1),
Uživatelský avatar
Herakles (1),
Morris (1),
tonda2 (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů