Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
petrunkab
Autor tematu
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 30. kvě 2013 13:33:13
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

TELEFONISTKA - PRÁCE Z DOMOVA  Vyřešeno

úte 25. čer 2013 11:47:20

http://homeworksystem.cz/telefonistka.p ... d=1b9674d5

TELEFONISTKA - PRÁCE Z DOMOVA
Nabízíme:
Práci pro všechny, kdo chtějí pracovat 100% z domova.
Jedná se o prodej či doporučování produktů (oddlužování, hubnutí, úspory apod.) po telefonu, máte možnost volby z více projektů. Obdržíte databázi kontaktů a callskript, samozřejmostí je školení (on-line), podmínkou je přístup k PC s připojením na internet. Náklady na hovorné hradíme, zasíláme předplacenou SIM kartu nebo proplácíme náklady na Vaše volání (zde je podmínkou levný tarif).
Vše, včetně proškolení a předávání podkladů i hotové práce, funguje prostřednictvím internetu, nikam nemusíte jezdit!
Práce je možná dvěma způsoby, buď jako zprostředkovatel bez nutnosti vlastnit ŽL nebo jako OSVČ se ŽL.

Odměna:
Je rozdělena do dvou částí:

1. Hodinová odměna - částka se odvíjí od počtu naplánovaných hodin a dodržování plánu, od 60 Kč do 100 Kč za hodinu

2. Provize - je částka odvíjející se od počtu sjednaných obchodních případů, pohybují od 300 do 750,- Kč za konverzi.


Hovorné:
Volba jedné ze dvou možností:

1. Proplacení hovorného - začít pracovat můžete hned po registraci. Hovorné proplácíme kdykoli po předložení vyúčtování za provolané minuty v souladu s Vaším plánem hodin. Hovorné Vám proplatíme za podmínky, že bude splněna minimální měsíční produkce (minimální počet obchodů ). Pokud s tímto typem práce nemáte zkušenost, doporučujeme prostřednictvím této možnosti práci alespoň vyzkoušet a jakmile budete vědět, že Vám nečiní problémy, můžete si zažádat o firemní SIM kartu.

2. Firemní SIM karta - jedná se o naši firemní předplacenou kartu. Karta obsahuje neomezené volání do všech sítí v ČR a data o velikosti 1,5 GB. Vše máte k dispozici též pro soukromé hovory. Podmínkou pro získání SIM karty je podepsání Smlouvy o obchodním zastoupení (pro vlastníky ŽL) nebo Dohody o zprostřekování (pro ty, kdo ŽL nevlastní). Smlouvu o obchodním zastoupení naleznete ZDE, Dohodu o zprostředkování naleznete ZDE. Dokument je třeba vytisknout ve dvojím vyhotovení, vyplnit a odeslat na adresu uvedenu v dokumentu. Zároveň vyplňte formulář ZDE, kterým nám dáte vědět, že o SIM kartu máte zájem a že Vám ji máme zarezervovat a připravit. Obratem Vám zpět zašleme dokument podepsaný námi společně s pracovní SIM kartou.
Pokud chcete využívat firemní SIM karty, je třeba plnit tzv. minimální produkci, což je vlastně takový malý osobní plán, který je alespoň částečným opatřením proti zneužívání. Plán je opět nastaven tak, aby byl absolutně splnitelný, ale samozřejmě jen pro ty, kteří pracovat chtějí.

 
petra2009
Příspěvky: 29
Registrován: ned 23. čer 2013 12:24:59
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: TELEFONISTKA - PRÁCE Z DOMOVA

úte 25. čer 2013 12:49:36

tohlect telefonovani je na nic :roll:

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host