Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
stevens129
Autor tematu
Příspěvky: 62
Registrován: stř 24. říj 2012 13:55:34
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Poptávám lehké práce za symbolickou odměnu na PP  Vyřešeno

stř 24. říj 2012 14:47:35

Je to jednoduché.Nabízím: - Výplaty přes PayPal ( Máte nějakou klikačku nebo něco, kde musíte vyplácet lidi? Vyplatím to za vás, cena dohodou= symbolická odměna)
- Starání se o vaše stránky (Máte nějakou rozjetou či započlou stránku, pro to aby jste si na ni dali reklamu a vydělávali? Postarám se vám o ni.Sem tam něco napíšu atd.. Prostě tak aby nezanikla.Cena dohodou .

-Teď mě nic nenapadá ale prostě cokoliv podobné tomuto co zvládnu, klidně, za symbolickou odměnu, udělám.(Nějaká správa něčeho a tak.)Nejsem žádný looser, jen nemám (zatím) moc peněz na PP a nemám možnost si je tam poslat a tak chci nějaké sehnat do začátku pro investici.

PS: Mám po škole celkem dost času :)

If you don't design your own life plan, chances are you'll fall into someone else's plan. And guess what they have planned for you? Not much. #ypr

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host